Polska - Norwegia: Oceny SportoweFakty.pl

Najlepszy [tag=8107]Tomasz Brzyski[/tag], obiecujący [tag=12080]Maciej Wilusz[/tag] i słabi [tag=15645]Michał Kucharczyk[/tag] oraz [tag=26410]Łukasz Teodorczyk[/tag] - oceniliśmy reprezentację Polski za występ przeciwko Norwegii (3:0).

Maciej Kmita

Skala ocen 1-10 (wyjściowa 6):

Rafał Leszczyński - 6,0. na pierwszą interwencję czekał do 9. minuty, ale przez całe spotkanie nie doczekał się szansy do wykazania się na linii. W I połowie był bezbłędny w czytaniu gry i asekurowaniu środkowych obrońców, ale w II części gry w dwóch momentach zabrakło mu koncentracji - raz dał się wyprzedzić Mushadze Bakendze, a raz dał mu sobie odebrać piłkę. W pierwszym przypadku uratował go Maciej Wilusz, a w drugim sam naprawił swój błąd.