Komentarze po meczu Legia Warszawa - Wisła Kraków (wideo)

W meczu 26. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Legia Warszawa zremisowała 2:2 z Wisłą Kraków. Gospodarze prowadzili już od 2. minuty po golu Miroslava Radovicia.

Rafał Malinowski

Od 27. minuty legioniści grali w przewadze liczebnej. Czerwoną kartkę zobaczył wtedy stoper Białej Gwiazdy Arkadiusz Głowacki. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy Wojskowi podwyższyli po bramce Ondreja Dudy (36. minuta). Osłabionej Wiśle udało się odrobić straty po przerwie. Dusana Kuciaka pokonali Wilde-Donald Guerrier (66. minuta) i Semir Stilic (82. minuta).

Franciszek Smuda o o Głowackim: Gdyby ktoś mu rzucił cegłę czy kamień, on i tak zagłówkuję
Smuda o Głowackim: Gdyby ktoś mu rzucił cegłę czy kamień, on i tak zagłówkuję
Źródło: T-Mobile Ekstraklasa/x-news
Jakub Rzeźniczak: Jesteśmy na siebie wściekli, źli i musimy sobie to wyjaśnić w szatni