Japończyk strzelił jak Rooney, a nawet lepiej! I upokorzył byłego bramkarza Widzewa (wideo)

Nie tylko Wayne Rooney potrafi trafić do siatki rywali wolejem z kilkudziesięciu metrów. W Czarnogórze wyczyn Anglika skopiował Masato Fukai z FK Sutjeska i kopia jest chyba nawet lepsza od oryginału!

Maciej Kmita
W 87. minucie spotkania czarnogórskiej ekstraklasy FK Sutjeska - FK Mladost Podgorica (1:0) reprezentujący barwy gospodarzy Fukai przejął piłkę po wykopie golkipera rywali tuż za linią środkową na swojej połowie boiska i od razu posłał ją w kierunku bramki gości tak, że futbolówka wpadła do siatki nad zaskoczonym Milosem Dragojevicem, który w sezonie 2012/2013 bronił barw Widzewa Łódź, a w spotkaniu z FK Sutjeska dosłownie bronił barw Widzewa - wystąpił bowiem w koszulce łódzkiego klubu!
Gol Fukaia jest bliźniaczo podobny do bramki, jaką 22 marca w meczu z West Ham United zdobył Wayne Rooney, ale biorąc pod uwagę kilkanaście metrów różnicy, trafienie Japończyka zasługuje chyba większe uznanie.