Polska - Litwa: oceny SportoweFakty.pl

Portal SportoweFakty.pl ocenił grę biało-czerwonych w towarzyskim meczu z reprezentacją Litwy. Najsłabsi w naszym zespole byli Maciej Rybus i Maciej Wilusz.

Artur Długosz
Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Bramkarze:

Artur Boruc 6,0 (skala ocen 1-10, wyjściowa 6) - Przy straconej bramce nie miał nic do powiedzenia. Poza tym bezrobotny.

Wojciech Szczęsny 5,0 (skala ocen 1-10, wyjściowa 6) - Wszedł na boisko po przerwie i praktycznie nie miał okazji do interwencji, a tym samym do pokazania swoich umiejętności. Zadrżały nam jednak serca w ostatnich sekundach spotkania, gdy zaczął się zabawiać z piłką poza własnym polem karnym.

Kto był najlepszym piłkarzem reprezentacji Polski w meczu z Litwą?

Komentarze (9)
  • eXpErT Zgłoś komentarz
    Bramka: Boruc pewniejszy od Szczęsnego. Obrona: Wilusz to nie poziom kadry. Ocena dla Glika trochę zaniżona. Do spółki z Wiluszem zawalił bramkę, ale przez resztę meczu był pewny i
    Czytaj całość
    dobrze wyprowadzał piłkę. Poza tym lepszego stopera nie mamy. Na bokach Piszczek w miarę ok, a na lewej stronie możecie się śmiać, ale moim zdaniem Wawrzyniak na lewą obronę i tak jest najlepszy. Wojtkowiak się tam wyraźnie męczy, tak jak Sadlok u Smudy. Pomoc: Rybusowi trzeba podziękować, bo od czasów Euro2012 w kadrze gra bardzo słabo. Grosicki bardzo dobrze, Krychowiak też w miarę. Klich dziś dość słabo. Atak: Obydwaj strzelili gole, czyli wychodzi że jest dobrze. Lewy wiadomo zmarnował dwie setki, ale należą mu się brawa za 1 połowę, gdzie jako jeden z nielicznych się starał. Milik w miarę dobrze jak na brak gry w klubie. Mimo wszystko jak Masłowski wyzdrowieje to wolę jego na "10".
    • fff Zgłoś komentarz
      Ekhm? 8 i 6,5 dla napastników? Oceny o dobrą połowę za wysokie :P
      • jerrypl Zgłoś komentarz
        Wchodzę, przewijam, fajne oceny. I doszedłem do napastników i uśmiech pojawił się na mojej facjacie! Są one co najmniej dwukrotnie zawyżone.
        • Dariusz Konferowicz Zgłoś komentarz
          slabi jestesmy i tyle . rybus zakmnal z wiluszem juz sobie miejsce w kadrze , zyro tez nic ciekawego.awansu i tak nie bedzie.
          • 28Przemek_kapitan_M11 Zgłoś komentarz
            Milik i Lewandowski grali dziś przeciw rezerwom Litwy czy może jak wskazują oceny choćby przeciw jednemu z uczestników Mundialu ...
            • kasyx Zgłoś komentarz
              Rozbroiły mnie oceny napastników.
              • Fuler144 Zgłoś komentarz
                ciekawe, kto opracowal te oceny, bo chyba mu sie mecze pomylily albo piatek go pochłonal..