Sparingowo: Pierwsza porażka Cracovii

W szóstym sparingu w czasie przygotowań do sezonu Cracovia doznała pierwszej porażki. W sobotę na zakończenie zgrupowania w Wodzisławiu Śląskim Pasy uległy 0:1 młodzieżowemu zespołowi Karpat Lwów.

Maciej Kmita

Ukraińcy zwycięskiego gola zdobyli w 9. minucie gry po strzale z rzutu karnego. W 60. minucie krakowianie mogli wyrównać, ale uderzenie Bartosza Kapustki z "11" obronił bramkarz Karpat.

Był to szósty sparing Cracovii w czasie letnich przygotowań. Wcześniej Pasy pokonały Podbeskidzie Bielsko-Biała (2:1), Ruch Chorzów (3:0), Rozwój Katowice (2:1), BKS Bielsko-Biała (2:1) i Energetyka ROW Rybnik (3:1). We wtorek drużyna Roberta Podolińskiego zagra w Bełchatowie z GKS-em.