Legionovia Legionowo grała do końca. "Nie można się poddawać"

W piątek w II-ligowym meczu Stal Stalowa Wola prowadziła już 2:0 z Legionovią. Piłkarze z Legionowa się jednak nie poddali i w ostatnich minutach spotkania doprowadzili do remisu.

Artur Długosz

Piłkarze Stal Stalowa Wola byli faworytami spotkania z Legionovią Legionowo. Zielono-czarni plasują się bowiem w czołówce tabeli II ligi, a ich przeciwnik znajduje się nad strefą spadkową.

Pierwsza połowa tego pojedynku zakończyła się bezbramkowym remisem. Po zmianie stron Stalówka ruszyła jednak do ataku i po dwóch golach Łukasza Sekulskiego wyszła na prowadzenie 2:0. Potem piłkarze Jaromira Wieprzęcia mogli jeszcze podwyższyć wynik. Legionovia się jednak nie poddała i ambitnie walczyła o korzystny dla siebie wynik. To gospodarzom się opłaciło, bowiem po błędach Stali zdołali oni doprowadzić do remisu 2:2. - Grali do końca. Nawet przy wyniku 2:0 starali się jeszcze coś wywalczyć. To nie było tak, że Legionovia się pogodziła z porażką. To jest tylko sport, piłka nożna - mówił opiekun drużyny z Podkarpacia.
Szkoleniowiec Legionovii nie mógł natomiast wyjść z podziwu dla swoich zawodników. - W pierwszej połowie mieliśmy lepsze okazje. Kamil Dankowski miał dobrą sytuację i powinniśmy prowadzić. Byliśmy zdyscyplinowani taktycznie. Po zmianie stron na początku wkradła się nam chwilowa dekoncentracja. Stal to dobra drużyna i zdobyła dwa gole. Potem dokonaliśmy dobrych zmian. Nie poddaliśmy się, zaczęliśmy mocniej walczyć, byliśmy bardziej agresywni. Zdobyliśmy dwie bramki i pokazaliśmy duży charakter. To jest nowa drużyna, młoda i musimy się uczyć w każdym meczu. Nic nie jest przesądzone do końca, taka jest piłka nożna. Nie można się poddawać. Zagraliśmy na 300 proc. Mamy w sobie wielką motywację. Gratuluję moim zawodnikom - skomentował Robert Pevnik.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!