Relację prowadzi : autor:
Szymon Mierzyński
Dziękujemy za śledzenie relacji!
Skomentuj 0
Wyniki końcowe: Legia - Pogoń 2:1 Podbeskidzie - Lech 0:2 Korona - Lechia 3:2 Cracovia - PGE GKS 3:1 Górnik Z. - Zawisza 2:1 Górnik Ł. - Piast 1:2 Jagiellonia - Ruch 2:0 Śląsk - Wisła 1:0
Skomentuj 0
Koniec meczów w Bielsku-Białej i Warszawie. Legia zwycięzcą rundy zasadniczej!
Skomentuj 0
W doliczonym czasie w meczu Legia - Pogoń Michał Janota obejrzał czerwoną kartkę za faul na Dominiku Furmanie.
Skomentuj 0
Podbeskidzie - Lech 0:2! W 88. minucie zwycięstwo gości przypieczętował Kasper Hamalainen!
Skomentuj 1
Górnik Z. - Zawisza 2:1! W 84. minucie prowadzenie dał gospodarzom ponownie Robert Jeż!
Skomentuj 1
  • Cracovia - PGE GKS 3:1! 80. minuta i gol Dariusza Zjawińskiego. To dla niego premierowe trafienie w najwyższej klasie rozgrywkowej.
    Skomentuj 1
    W 76. minucie Lech miał szansę na drugiego gola w Bielsku-Białej, ale szarża Kaspera Hamalainena i dwie próby strzału z ostrego kąta nie przyniosły powodzenia.