Walka na śmierć i życie! 36. kolejka grupy spadkowej T-Mobile Ekstraklasy NA ŻYWO!

Relację prowadzi : autor:
Szymon Mierzyński
PGE GKS Bełchatów żegna się z T-Mobile Ekstraklasą.
Skomentuj 2
Kończymy naszą relację i zapraszamy jutro, gdy ważyć się będą losy mistrzostwa Polski!
Skomentuj 0
Tabela: 9. Cracovia 33 pkt. 10. Piast 28 11. Podbeskidzie 27 12. Ruch 27 13. Korona 25 14. Górnik Ł. 24 15. Zawisza 24 16. PGE GKS 21
Skomentuj 0
Koniec meczów w Bielsku-Białej, Bydgoszczy i Bełchatowie.
Skomentuj 0
W 92. minucie w zamieszaniu w polu karnym najlepiej zachował się Bartłomiej Konieczny, który pokonał Sergiusza Prusaka.
Skomentuj 1
Podbeskidzie prowadzi z Górnikiem Łęczna 1:0!
Skomentuj 0
  • Dośrodkowanie Siergieja Pilipczuka strzałem głową zamienił na gola Olivier Kapo.
    Skomentuj 0
    NIESAMOWITE!!! 2:2 w Bełchatowie w 92. minucie!
    Skomentuj 0
    Po świetnej szarży Andreja Prokić dośrodkował idealnie z prawego skrzydła, a piłkę do siatki głową skierował Paweł Baranowski!
    Skomentuj 0
    Szalona radość w Bełchatowie! W 90. minucie mamy 2:1 dla PGE GKS!
    Skomentuj 0
    W Bydgoszczy wyraźnie przeważa Zawisza, Piast skupiony na bronieniu remisu.
    Skomentuj 0
    Do zakończenia regulaminowego czasu we wtorkowych meczach pozostało niespełna dziesięć minut. PGE GKS musi zdobyć gola, by pozostać w grze o utrzymanie. Atakować powinien też Zawisza, bo remis sprawi, że w ostatniej kolejce bydgoszczanie nie będą mieć losu w swoich rękach.
    Skomentuj 0
    Przy obecnych wynikach Cracovia, Piast oraz Ruch są już pewne utrzymania (Niebiescy zakończyli fazę zasadniczą na wyższym miejscu w tabeli niż Zawisza, więc nie zostaliby przez niego wyprzedzeni), zaś PGE GKS spada do I ligi.
    Skomentuj 0
    Aktualna tabela: 9. Cracovia 33 pkt. 10. Piast 28 11. Ruch 27 12. Korona 25 13. Podbeskidzie 25 14. Górnik Ł. 25 15. Zawisza 24 16. PGE GKS 21
    Skomentuj 0
    Zawisza podkręcił tempo w meczu z Piastem i zaczął stwarzać sytuacje. W ekipie gospodarzy aktywny jest zwłaszcza Bartłomiej Pawłowski.
    Skomentuj 0
    W Bielsku-Białej obraz gry się zmienił. Po przerwie częściej w ataku są goście.
    Skomentuj 0
    W Bełchatowie PGE GKS robi co może, by zwyciężyć. W 65. minucie Michał Mak zamknął centrę Piotra Witasika, ale nie trafił w bramkę.
    Skomentuj 0
    W 62. minucie Zawisza powinien prowadzić z Piastem, ale w doskonałej sytuacji Mica nie trafił w bramkę z kilku metrów.
    Skomentuj 0
    Czekamy na kolejne gole. Potrzebują ich zwłaszcza PGE GKS i Zawisza. Bełchatowianie przy remisie wciąż spadają do I ligi, zaś ekipa Mariusza Rumaka nie opuści zagrożonej strefy.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    W Bielsku-Białej mamy optyczną przewagę Podbeskidzia, w Krakowie wciąż pojedynek jest dość otwarty, natomiast w Bydgoszczy - tak jak w pierwszej połowie - na murawie dzieje się niewiele ciekawego.
    Skomentuj 0
    Bardzo ciekawy początek drugiej połowy w Bełchatowie. Gospodarze wyraźnie odżyli i chcą pójść za ciosem.
    Skomentuj 0
    Michał Mak powalczył w powietrzu, ale to nie on, a Kamil Wacławczyk dopadł do piłki i strzałem głową z kilku metrów skierował ją do siatki.
    Skomentuj 0
    PGE GKS nie składa broni. W 48. minucie mamy 1:1 w Bełchatowie!
    Skomentuj 0
    Jak myślicie? Bełchatowianie zdołają jeszcze odwrócić losy meczu z Koroną? Potrzebują do tego dwóch goli.
    Skomentuj 0
    Zaczynamy drugie połowy!
    Skomentuj 0
    Na chwilę obecną Cracovia jest pewna wygrania grupy spadkowej, zaś PGE GKS pożegnania z T-Mobile Ekstraklasą.
    Skomentuj 0
    Aktualna tabela: 9. Cracovia 33 pkt. 10. Piast 28 11. Korona 27 12. Ruch 27 13. Podbeskidzie 25 14. Górnik Ł. 25 15. Zawisza 24 16. PGE GKS 20
    Skomentuj 0
    Zakończyły się pierwsze połowy we wszystkich meczach!
    Skomentuj 0
    40 minut we wszystkich spotkaniach już za nami. Na razie padły tylko dwa gole. Wyniki: Zawisza - Piast 0:0 Cracovia - Ruch 1:0 PGE GKS - Korona 0:1 Podbeskidzie - Górnik Ł. 0:0
    Skomentuj 0
    Spadek PGE GKS coraz bardziej realny. Ekipa Kamila Kieresia ma duże problemy ze stwarzaniem sytuacji.
    Skomentuj 0
    Za nami pół godziny meczu w Bydgoszczy. Nie jest to jak dotąd porywające widowisko, brakuje klarownych sytuacji. Wygląda na to, że żadna z drużyn nie zamierza na razie podejmować ryzyka.
    Skomentuj 0
    Nie ma jeszcze bramek w Bielsku-Białej, ale od dłuższej chwili przewagę mają Górale.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Jeśli Korona wygra w Bełchatowie, to bez względu na wyniki innych spotkań, PGE GKS spadnie z T-Mobile Ekstraklasy już w 36. kolejce.
    Skomentuj 0
    PGE GKS - Korona 0:1! W 21. minucie atomowy strzał z ostrego kąta oddał Jacek Kiełb i Emilijus Zubas skapitulował!
    Skomentuj 0
    Z rzutu rożnego dośrodkował Marcin Budziński (9. asysta w sezonie), a gola zdobył Piotr Polczak.
    Skomentuj 0
    Jest pierwszy gol! Cracovia - Ruch 1:0 w 20. minucie!
    Skomentuj 0
    Dobiega końca pierwszy kwadrans. W Bydgoszczy i Bielsku-Białej fajerwerków do tej pory nie oglądaliśmy.
    Skomentuj 0
    10 minut we wszystkich meczach już za nami, goli na razie nie ma.
    Skomentuj 0
    W Krakowie mamy 9. minutę i bardzo otwarty mecz z obu stron. Kibice byli świadkami już kilku czystych sytuacji.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    W Krakowie gol mógł paść już w 1. minucie! Damian Dąbrowski huknął z 20 metrów tak, że piłka wyłamała ręce Putnocky'emu, odbiła się od jednego słupka, następnie od drugiego i na linii bramkowej złapał ją golkiper Niebieskich. Wielkie szczęście Niebieskich!
    Skomentuj 0
    W Bełchatowie od razu do ataku ruszył PGE GKS. Trudno się dziwić, ekipa Kamila Kieresia bezwzględnie potrzebuje zwycięstwa (do 36. kolejki przystąpiła ze stratą czterech oczek do bezpiecznej strefy).
    Skomentuj 0
    Właśnie rozpoczęły się spotkania w Bełchatowie, Bydgoszczy, Krakowie i Bielsku-Białej!
    Skomentuj 0
    Już tylko kilka minut dzieli nas od rozpoczęcia czterech spotkań. Przypomnijmy: Cracovia jest pewna utrzymania, a PGE GKS gra mecz ostatniej szansy. Niewykluczone, że poznamy dziś kilka ekip, które przed ostatnią serią będą już spokojne o byt.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Składy na mecz PGE GKS Bełchatów - Korona Kielce: PGE GKS Bełchatów: Emilijus Zubas - Piotr Witasik, Paweł Baranowski, Marcin Flis, Adam Mójta, Patryk Rachwał, Kamil Poźniak, Łukasz Wroński, Kamil Wacławczyk, Michał Mak, Arkadiusz Piech. Korona Kielce: Vytautas Cerniauskas - Lukas Klemenz, Piotr Malarczyk, Paweł Golański, Leandro, Jacek Kiełb, Vlastimir Jovanović, Aleksandrs Fertovs, Luis Carlos, Olivier Kapo, Przemysław Trytko.
    Skomentuj 0
    W fazie zasadniczej w meczach, które dzisiaj zobaczymy padło sześć goli i strzelali je wyłącznie gospodarze, którzy zanotowali komplet zwycięstw. Cracovia - Ruch Chorzów 1:0 PGE GKS Bełchatów - Korona Kielce 2:0 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Łęczna 1:0 Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice 2:0
    Skomentuj 0
    Składy na mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Łęczna: Podbeskidzie Bielsko-Biała: Richard Zajac - Piotr Tomasik, Kristian Kolcak, Bartłomiej Konieczny, Marek Sokołowski, Adam Deja, Maciej Iwański, Damian Chmiel, Bartosz Śpiączka, Frank Adu Kwame, Robert Demjan. Górnik Łęczna: Sergiusz Prusak - Patrik Mraz, Tomislav Bozić, Maciej Szmatiuk, Lukas Bielak, Veljko Nikitović, Radosław Pruchnik, Fiodor Cernych, Tomasz Nowak, Paweł Sasin, Shpetim Hasani.
    Skomentuj 0
    Jakiej byście udzielili odpowiedzi na to pytanie?
    Skomentuj 0
    Raz jeszcze przypominamy dzisiejsze pary i zapraszamy do typowania wyników w komentarzach! Cracovia - Ruch Chorzów PGE GKS Bełchatów - Korona Kielce Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Łęczna Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice
    Skomentuj 1
    • woj Mirmiła Zgłoś komentarz
      Cracovia - Ruch 2:1 GKS Bełchatów - Korona 1:1 Podbeskidzie - Górnik Ł. 0:1 Zawisza - Piast 2:1
      Składy na mecz Zawisza Bydgoszcz - Piast Gliwice: Zawisza Bydgoszcz: Grzegorz Sandomierski - Jakub Wójcicki, Andre Micael, Luka Marić, Sebastian Ziajka, Kamil Drygas, Iwan Majewskij, Bartłomiej Pawłowski, Mica, Alvarinho, Josip Barisić. Piast Gliwice: Jakub Szmatuła - Tomasz Mokwa, Korner Osyra, Hebert, Adrian Klepczyński, Carles Martinez, Konstantin Vassiljev, Bartosz Szeliga, Csaba Horvath, Łukasz Hanzel, Gerard Badia.