Kto drugim spadkowiczem? Ostatnia kolejka T-Mobile Ekstraklasy NA ŻYWO!

Relację prowadzi : autor:
Szymon Mierzyński
Zakończyły się właśnie mecze 37. kolejki w grupie spadkowej. Korona Kielce i Górnik Łęczna wywalczyły utrzymanie, a Zawisza Bydgoszcz spadł do I ligi.
Skomentuj 0
Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy w niedzielę. Wtedy zostanie rozegrana ostatnia kolejka w grupie mistrzowskiej.
Skomentuj 0
W 92. minucie meczu w Chorzowie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Paweł Oleksy z Ruchu.
Skomentuj 0
Czy gdzieś jeszcze padną gole? Właśnie rozpoczął się czas doliczony.
Skomentuj 0
W Chorzowie ambitnie atakuje Zawisza, którego sytuacja wciąż jest jednak fatalna. Do zakończenia regulaminowego czasu gry pozostało niespełna pięć minut.
Skomentuj 0
Gola zdobył Kamil Drygas, który pokonał Matusa Putnocky'ego strzałem głową.
Skomentuj 0
  • Ruch - Zawisza 3:2 w 80. minucie!
    Skomentuj 0
    Wydaje się, że losy spadku są rozstrzygnięte. Zawisza musi strzelić w Chorzowie trzy gole, co wydaje się nieprawdopodobne. Oprócz tego musiałyby się potknąć Korona lub Górnik Łęczna, które wciąż prowadzą.
    Skomentuj 0
    Pogubili się gliwiczanie we własnym polu karnym i wykorzystał to strzałem głową Dariusz Zjawiński.
    Skomentuj 0
    Piast - Cracovia 0:3 w 73. minucie!
    Skomentuj 0
    W drugiej połowie naciskał Piast, ale gola zdobyli goście. Po prostopadłym podaniu Dąbrowskiego piłkę w siatce umieścił Erik Jendrisek.
    Skomentuj 0
    Piast - Cracovia 0:2 w 71. minucie!
    Skomentuj 0
    Po dośrodkowaniu Filipa Starzyńskiego z rzutu wolnego piłkę w siatce umieścił Eduards Visnakovs.
    Skomentuj 0
    Ruch - Zawisza 3:1 w 70. minucie!
    Skomentuj 0
    Jacek Kiełb zmylił Richarda Zajaca i od 66. minuty Korona prowadzi z Podbeskidziem 3:1!
    Skomentuj 0
    Rzut karny dla Korony, faulowany Aleksandrs Fertovs!
    Skomentuj 0
    W Gliwicach pierwsza połowa należała do Cracovii, jednak w przerwie trener Radoslav Latal dokonał dwóch zmian i teraz jego drużyna spisuje się zdecydowanie lepiej.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 1
    • heniek Zgłoś komentarz
      i po wuj im ta wygrana. Niech się nie przyłączają do spółdzielni fruzjerskiej. 2 kolejki temu wałek na wałku
      Filip Starzyński pewnie wykorzystał jedenastkę i w 58. minucie Ruch prowadzi z Zawiszą 2:1!
      Skomentuj 0
      Rzut karny dla Ruchu po faulu na Gigołajewie!
      Skomentuj 0
      57. minuta w Łęcznej. Po przerwie bardzo ambitnie o zmianę rezultatu walczą bełchatowianie.
      Skomentuj 0
      W Chorzowie druga połowa jak dotąd zdecydowanie dla Zawiszy. Bydgoszczanie muszą jednak nie tylko wygrać, ale liczyć też na stratę punktów przez Koronę lub Górnika Łęczna.
      Skomentuj 0
      W 49. minucie Zawisza mógł już prowadzić! Po rzucie rożnym Kamil Drygas główkował w poprzeczkę.
      Skomentuj 0
      Z lewego skrzydła dośrodkował Cristian Pulhac, a z kilku metrów formalności dopełnił Josip Barisić.
      Skomentuj 0
      Ruch - Zawisza 1:1 w 46. minucie!
      Skomentuj 0
      Drugie połowy rozpoczęte!
      Skomentuj 0
      Aktualna tabela: 9. Cracovia 36 10. Ruch 30 11. Korona 28 12. Piast 28 13. Podbeskidzie 27 14. Górnik Ł. 27 15. Zawisza 24 16. PGE GKS 21
      Skomentuj 0
      Pierwsze połowy zakończone. Wyniki: Ruch - Zawisza 1:0 Piast - Cracovia 0:1 Górnik Ł. - PGE GKS 1:0 Korona - Podbeskidzie 2:1
      Skomentuj 0
      W pierwszej minucie doliczonego czasu Dariusz Kołodziej oddał płaski strzał z rzutu wolnego z narożnika boiska i po rykoszecie piłka wpadła do siatki.
      Skomentuj 1
      Korona - Podbeskidzie 2:1!
      Skomentuj 0
      Po akcji Oliviera Kapo precyzyjnym płaskim strzałem gola zdobył Luis Carlos.
      Skomentuj 0
      Korona - Podbeskidzie 2:0 w 44. minucie!
      Skomentuj 0
      Zawisza wyraźnie podłamany i od kilku minut w Chorzowie przeważa Ruch.
      Skomentuj 0
      Skomentuj 1
      • Fives75 Zgłoś komentarz
        Ku...a dawno tak nie kibicowałem Bydzi jak dzisiaj. Ostatnio jak Bydzia była Jutrzenką. Ale mysle ze Rumak i Bydzia spadaja na rok i wroca bo sa potrzebni ekstraułomnej. Brawo Osuch !!!
        Czytaj całość
        Przeciwnicy ,,I,,
        Zawisza jest w katastrofalnej sytuacji. Górnik Łęczna i Korona prowadzą w swoich meczach, zatem nawet przy wygranej w Chorzowie bydgoszczanie spadliby do I ligi.
        Skomentuj 0
        Roland Gigołajew dobił strzał Marka Zieńczuka, po którym źle interweniował Grzegorz Sandomierski.
        Skomentuj 0
        Ruch - Zawisza 1:0 w 33. minucie!
        Skomentuj 0
        Pięknym strzałem z dystansu do siatki trafił Luis Carlos. Richard Zajac bez szans.
        Skomentuj 0
        Korona - Podbeskidzie 1:0 w 31. minucie!
        Skomentuj 0
        W Chorzowie mamy 28. minutę. Zawisza stara się nękać gospodarzy, ale w jego poczynaniach szwankuje wykończenie.
        Skomentuj 0
        Przy obecnych wynikach Górnik Łęczna jest pewny utrzymania bez względu na wydarzenia w Kielcach i Chorzowie.
        Skomentuj 0
        Płaski strzał Fiodora Cernycha z ostrego kąta zamienił się w dośrodkowanie i wślizgiem do siatki trafił Shpetim Hasani.
        Skomentuj 0
        Górnik Łęczna - PGE GKS 1:0 w 23. minucie!
        Skomentuj 0
        W Chorzowie mamy aktualnie 19. minutę i przewagę Zawiszy. Bardzo aktywny jest Alvarinho.
        Skomentuj 2
        Bartosz Kapustka wykorzystał bierną postawę obrońców Piasta i ładnym technicznym strzałem trafił do siatki.
        Skomentuj 0
        Pierwszy gol w piątkowych meczach! Piast - Cracovia 0:1 w 14. minucie!
        Skomentuj 0
        W Kielcach początek należał do Korony, ale Podbeskidzie zdołało już nieco opanować sytuację i teraz gra jest wyrównana. 12. minuta.
        Skomentuj 0
        W Łęcznej mamy aktualnie 7. minutę i gospodarze zdążyli już stworzyć dwie sytuacje.
        Skomentuj 0
        Przy wynikach bezbramkowych do I ligi spadłby Zawisza. Może się jednak zdarzyć, że bydgoszczanom wystarczy do szczęścia nawet remis. Wtedy jednak Górnik Łęczna musiałby przegrać u siebie z PGE GKS Bełchatów.
        Skomentuj 0
        Zaczynamy ostatnią kolejkę w grupie spadkowej!
        Skomentuj 0
        Już za chwilę początek emocji, na wszystkich stadionach drużyny pojawiły się na boisku.
        Skomentuj 0
        Skomentuj 0
        Różnie bywało dotąd z frekwencją na meczach Korony. Czy dziś - w decydującym momencie sezonu - kieleccy piłkarze dostaną wsparcie?
        Skomentuj 0
        Składy na mecz Piast Gliwice - Cracovia: Piast Gliwice: Jakub Szmatuła - Tomasz Mokwa, Hebert, Kornel Osyra, Adrian Klepczyński, Csaba Horvath, Carles Martinez, Łukasz Hanzel, Patryk Dziczek, Gerard Badia, Bartosz Szeliga. Cracovia: Krystian Stępniowski - Luiz Santos Deleu, Bartosz Rymaniak, Piotr Polczak, Paweł Jaroszyński, Marcin Budziński, Damian Dąbrowski, Boubacar Dialiba, Bartosz Kapustka, Erik Jendrisek, Dariusz Zjawiński.

Skomentuj 0
        Składy na mecz Górnik Łęczna - PGE GKS Bełchatów: Górnik Łęczna: Sergiusz Prusak - Łukasz Mierzejewski, Maciej Szmatiuk, Tomislav Bozić, Patrik Mraz, Radosław Pruchnik, Veljko Nikitović, Wojciech Kalinowski, Filip Burkhardt, Fiodor Cernych, Shpetim Hasani. PGE GKS Bełchatów: Emilijus Zubas - Piotr Witasik, Paweł Baranowski, Marcin Flis, Mateusz Szymorek, Patryk Rachwał, Kamil Poźniak, Paweł Zięba, Dawid Flaszka, Andreja Prokić, Sebastian Olszar.
        Skomentuj 0
        Składy na mecz Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz: Ruch Chorzów: Matus Putnocky - Martin Konczkowski, Rafał Grodzicki, Michał Helik, Paweł Oleksy, Łukasz Surma, Bartłomiej Babiarz, Marek Zieńczuk, Filip Starzyński, Roland Gigołajew, Grzegorz Kuświk. Zawisza Bydgoszcz: Grzegorz Sandomierski - Jakub Wójcicki, Andre Micael, Luka Marić, Cristian Pulhac, Iwan Majewskij, Kamil Drygas, Bartłomiej Pawłowski, Mica, Alvarinho, Josip Barisić.
        Skomentuj 0
        Rzut oka na pustawe jeszcze trybuny w Gliwicach.
        Skomentuj 0
        Pary 37. kolejki: Korona - Podbeskidzie Górnik Ł. - PGE GKS Ruch - Zawisza Piast - Cracovia Jakie typujecie wyniki?
        Skomentuj 0
        Składy na mecz Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała: Korona Kielce: Vytautas Cerniauskas - Paweł Golański, Piotr Malarczyk, Kamil Sylwestrzak, Leandro, Vlastimir Jovanović, Aleksandrs Fertovs, Jacek Kiełb, Olivier Kapo, Luis Carlos, Przemysław Trytko. Podbeskidzie Bielsko-Biała: Richard Zajac - Tomasz Górkiewicz, Pavol Stano, Bartłomiej Konieczny, Piotr Tomasik, Adam Deja, Dariusz Kołodziej, Damian Chmiel, Bartosz Śpiączka, Adam Pazio, Robert Demjan.
        Skomentuj 0
        Skomentuj 0
        Pytanie dnia brzmi: kto oprócz PGE GKS spadnie do I ligi? W walkę o utrzymanie zaangażowanie są Zawisza Bydgoszcz, Górnik Łęczna oraz Korona Kielce. Dwa ostatnie kluby mają los w swoich rękach. Jeśli odniosą zwycięstwa, to będą pewne utrzymania. Bydgoszczanie natomiast muszą pokonać Ruch Chorzów i jednocześnie liczyć na to, że któryś z bezpośrednich konkurentów straci punkty.