Wisła Płock wyjechała na zgrupowanie, kadra wciąż nie została zamknięta

W poniedziałek Wisła Płock rozpoczęła zgrupowanie w Prusimiu. Do autokaru wsiadło 22 piłkarzy, ale to wciąż nie jest ostateczna kadra na rundę jesienną.

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński

Z zespołem Marcina Kaczmarka nie będą na razie trenować Dawid Jabłoński, Kamil Rozmus oraz Grzegorz Wawrzyński. Ci zawodnicy wyjadą na testy do innych klubów. Jabłońskiego sprawdzi Stal Stalowa Wola, która interesuje się też Wawrzyńskim, z kolei Rozmus powalczy o angaż w Wigrach Suwałki.

Czy do Wisły mogą jeszcze dołączyć nowe twarze? - Kadra nie jest zamknięta i na pewno ktoś się pojawi - zaznaczył w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl prezes Nafciarzy, Jacek Kruszewski.
Podczas obozu płocczanie rozegrają dwa spotkania sparingowe. W środę zmierzą się z Wartą Poznań, zaś w sobotę z Drutex-Bytovią Bytów. Tego samego drużyna wróci do domu. - W następną środę mieliśmy jeszcze grać z GKS Bełchatów, ale rywal zrezygnował z tego meczu i nie dojdzie on do skutku - poinformował Kruszewski.

Kadra Wisły Płock na zgrupowanie w Prusimiu:

Bramkarze: Bartosz Kaniecki, Seweryn Kiełpin.

Obrońcy: Fabian Hiszpański, Piotr Mroziński, Marko Radić, Bartłomiej Sielewski, Cezary Stefańczyk, Patryk Stępiński, Przemysław Szymiński.

Pomocnicy: Piotr Darmochwał, Dimitar Iliew, Maciej Kostrzewa, Przemysław Lech, Damian Piotrowski, Adam Radwański, Arkadiusz Reca, Maksymilian Rogalski, Damian Szczepański, Piotr Wlazło.

Napastnicy: Jakub Bąk, Lukas Kubus oraz Mikołaj Lebedyński.

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×