Światowe media: Król Lew wraca, FC Barcelona nie dokonała cudu na Camp Nou

FC Barcelona przegrała dwumecz o Superpuchar Hiszpanii sensacyjnie wysokim wynikiem 1:5. Media opisują powrót Króla Lwa, szaleństwo Gerarda Pique i koniec marzeń o sextete.

Nie było mowy o remontadzie. FC Barcelona wyszła na rewanż o Superpuchar Hiszpanii w mocnym składzie, zaatakowała Athletic Bilbao, ale zdołała tylko zremisować 1:1. Baskowie spokojnie dowieźli przewagę 4:0 wywalczoną na Estadio San Mames i sięgnęli po pierwsze, krajowe trofeum w sezonie.

Barca wyszła w poniedziałkowym spotkaniu na prowadzenie przed przerwą po strzale Lionela Messiego, a wyrównał w 74. minucie bohater całego dwumeczu Aritz Aduriz.

Superpuchar Hiszpanii: Wielki triumf Athletic! Barca bez szans na odrobienie strat

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Oglądaj mecz Real Madryt - FC Barcelona na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

FC Barcelona odegra się Athleticowi Bilbao na inaugurację ligi?