Polska - Gibraltar: oceny WP SportoweFakty

Oceniliśmy grę piłkarzy reprezentacji Polski w meczu el. Euro 2016 z Gibraltarem (8:1). Który z zawodników kadry Adama Nawałki zaprezentował się najkorzystniej?

Redakcja
Redakcja

Skala ocen 1-10 (wyjściowa 6):

Łukasz Fabiański - 7,0: Nie miał zbyt wiele pracy w pierwszej połowie. Praktycznie musiał tylko wyłapywać piłkę po dośrodkowaniach we własne pole karne. Po przerwie interweniował na raty po strzale z dystansu, na który zdecydował się Anthony Bardon. Jego czujność w 70. minucie sprawdził także Joseph Chipolina. To był dobry strzał i jeszcze lepsza interwencja. W ostatnim kwadransie spisywał się fantastycznie co najmniej trzy razy ratując nas przed stratą gola. W końcu skapitulował w 87. minucie, ale w tej sytuacji nie mógł nic więcej zrobić.