Ligue 1: Stade Rennes wiceliderem! Krótki występ Kamila Grosickiego

Zdjęcie okładkowe artykułu:  /
/

Stade Rennes wiceliderem Ligue 1! Drużyna Kamila Grosickiego pokonała na wyjeździe FC Nantes, a Polak zaliczył kilkuminutowy występ.

Podopieczni Philippe'a Montaniera objęli prowadzenie w 67. minucie po strzale Paula-Georgesa Ntepa. Wynik ustalił natomiast Giovanni Sio, który w końcówce wykorzystał podanie Abdoulaye Doucoure.

Kamil Grosicki zameldował się na boisku w 88. minucie, zastępując Ntepa.

Kanarki kończyły rywalizację w dziewiątkę, bowiem czerwone kartki otrzymali Adryan oraz Kolbeinn Sigthorsson.

Stade Rennes odniosło czwarte zwycięstwo w obecnym sezonie i zajmuje 2. miejsce w tabeli Ligue 1 ze stratą zaledwie jednego punktu do Paris Saint-Germain.

W pierwszym niedzielnym spotkaniu 5. kolejki GFC Ajaccio uległo u siebie AS Monaco 0:1. Decydującego gola zdobył w 17. minucie Fabinho, który skutecznie egzekwował rzut karny.

FC Nantes - Stade Rennes 0:2 (0:0) 0:1 - Paul-Georges Ntep 67' 0:2 - Giovanni Sio 89'

GFC Ajaccio - AS Monaco 0:1 (0:1) 0:1 - Fabinho (k.) 17'

Źródło artykułu: WP SportoweFakty