LM: kontuzja Ramosa w meczu Realu

Od zwycięstwa 4:0 nad Szachtarem Donieck rozpoczęli piłkarze Realu Madryt rozgrywki Ligi Mistrzów. Sukces okupili aż trzema kontuzjami, m.in. kapitan zespołu Sergio Ramos zwichnął lewy staw barkowo-obojczykowy.

Polska Agencja Prasowa

W meczu z Szachtarem hat trickiem popisał się Portugalczyk Cristiano Ronaldo (dwa gole z rzutów karnych), a przy stanie 0:0 bramkę strzelił francuski napastnik Karim Benzema. Ale nie obyło się bez urazów.

W pierwszej połowie boisko opuścił walijski skrzydłowy Gareth Bale, na drugą połowę nie wyszedł Francuz Raphael Varane, zaś po godzinie gry zmieniony został Ramos.

W oficjalnym komunikacie Real poinformował, że Ramos zwichnął lewy staw barkowo-obojczykowy i nie zagra w najbliższym spotkaniu hiszpańskiej ekstraklasy przeciwko Granadzie.

W przypadku Bale'a chodzi o kontuzję łydki, zaś Varane - stłuczenie nogi. W innym meczu grupy A Champions League drużyna Paris St. Germain wygrała z Malmoe 2:0.