Polska - Islandia: oceny WP SportoweFakty

Oceniliśmy grę piłkarzy reprezentacji Polski w wygranym 4:2 (0:1) towarzyskim spotkaniu z Islandią. Który z zawodników kadry Adama Nawałki zaprezentował się najkorzystniej?

Redakcja
Redakcja

Skala ocen 1-10 (wyjściowa 6):

Wojciech Szczęsny - 6,0: Przy rzucie karnym nie miał szans na skuteczną interwencję. Poza tym bronił pewnie, był czujny między słupkami. Nie popełnił błędów. W 63. minucie uratował nas przed stratą gola. Przy drugim trafieniu także ciężko mu było uchronić nas przed stratą bramki.

Czy Robert Lewandowski powinien otrzymać Złotą Piłkę 2015?

Komentarze (11)
  • Stefan Batory-Rejs Zgłoś komentarz
    Szukała zasłużył na taką mocną 1,a Wawrzyniak na 3.nie zawyżajmy tym co nie pomagają tylko przeszkadzają na boisku
    • krzyn Zgłoś komentarz
      A ja się pokuszę o swoje noty. [b]Szczęsny[/b] - dobry występ, w paru sytuacjach uratował nas od straty bramki, przy golach bez szans - nota: [b]7[/b] [b]Piszczek[/b] - poprawny występ bez
      Czytaj całość
      fajerwerków - nota: [b]6[/b] [b]Glik[/b] - potwierdził swoją klasę, pewny punkt defensywy - nota: [b]8[/b] [b]Szukała[/b] - od najgorszej noty uratowała go tylko sytuacja z ostatnich minut, kiedy do zatrzymał piłkę na 100 dla Islandczyków, ogólnie niepewny, powolny, mało zwrotny i z masą błędów - nota: [b]2[/b] [b]Wawrzyniak[/b] - poprawny występ bez fajerwerków - nota: [b]6[/b] [b]Krychowiak[/b] - filar lini pomocy, zagrał na swoim dobrym poziome, wspaniałe podanie do Lewandowskiego - nota: [b]7[/b] [b]Zieliński[/b] - w 1 połowie bezbarwny, w 2 połówce bardzo dobry występ, szkoda że zszedł tak wcześnie - nota: [b]7[/b] [b]Grosicki[/b] - moim zdaniem jest co najmniej 3 lepszych skrzydłowych od niego, szarpał, szarpał ale nic z tego nie wynikało, nie potrafi dobrze uderzyć na bramkę, gol po jego strzale padł po rykoszecie - nota: [b]5[/b] [b]Rybus[/b] - pewniak w naszej kadrze, bardzo dobry zarówno na skrzydle jak i w obronie, niestety nie ustrzegł się paru błędów - nota: [b]7[/b] [b]Milik[/b] - niestety nie wyszedł mu ten występ, brak mu skuteczności - nota: [b]5[/b] [b]Lewandowski[/b] - do idealnej noty zabrakło idealnego występu, kapitan pełną gębą, najlepszy na boisku, widać że ten piłkarz to klasa światowa - nota: [b]9[/b] [b]Kapustka[/b] - "z tej Kapustki będzie chleb", dobry występ, bardzo ambitny chłopak, niestety nie ustrzegł się 2 dużych błędów - nota: [b]7[/b] [b]Mączyński[/b] - ani nie pomógł, ani nie zaszkodził, występ na jego poziomie - nota: [b]6[/b] [b]trójak sędziów[/b] - karny z kapelusza, 2 spalone których nie było, nie widzieli dużo fauli - nota: [b]2[/b]
      • Robert Gola Zgłoś komentarz
        Szukała to jakaś popierdółka
        • yuraku Zgłoś komentarz
          Zielinski 5 ?,może w pierwszej połowie był mało widoczny ale miał kilka podań fajnych, ale w drugiej połowie błysnął.Pierwsza połowa 6 druga 9 dopóki był na boisku.Kto oceniał ten
          mecz Szczęsny 6 ?zasłużył przynajmiej na 7
          • piotruspan661 Zgłoś komentarz
            Nie ma co wybrzydzać na defensywę. Jeśli gra się tak ofensywnie, jak dzisiaj Polska, błędy muszą się przydarzać. Istotne jest to, żeby strzelić więcej bramek od przeciwnika.
            • ptasior86 Zgłoś komentarz
              Bartosz Kapustka mam nadzieje ze ktos dobrze nim pokieruje i bedzie kiedys gral na poziomie Lewandowskiego czy Krychowiaka.
              • Matt Bike Zgłoś komentarz
                Wawrzyniak popełnił mnóstwo mikro błędów, które skutkowały kontrami czy po prostu przechwytami reprezentacji Islandii. Wg mnie mecz na poziomie Szukały.