Problem Ruchu Chorzów przed derbami

Zdjęcie okładkowe artykułu:  / Fornalik największe sukcesy osiągał w Ruchu Chorzów
/ Fornalik największe sukcesy osiągał w Ruchu Chorzów
zdjęcie autora artykułu

Waldemara Fornalika czeka kolejne sztukowanie składu. Przed ciekawie zapowiadającym się meczem w Gliwicach z Piastem ze składu Ruchu wypadło ważne ogniwo.

Utalentowany pomocnik Ruchu Chorzów Patryk Lipski derbowy mecz z Piastem Gliwice obejrzy z trybun. Wszystko przez czwartą żółtą kartkę, który zawodnik otrzymał w spotkaniu w Łęcznej z Górnikiem.

Szkoleniowca Niebieskich Waldemara Fornalika czeka kolejne trudne zadanie. Trener musi znaleźć zastępcę dla jednego z liderów zespołu. Problem jest tym większy, że poważny uraz leczy inny środkowy pomocnik Maciej Urbańczyk, na którego pozycji z powodzeniem występuje Maciej Iwański.

Opiekun Ruchu w miejsce Lipskiego właśnie z pozycji defensywnego pomocnika może przesunąć coraz lepiej ostatnio grającego byłego gracza m.in. Legii, a ostatnio Podbeskidzia, którego w środku pola zastąpić może z kolei rezerwowy Artur Lenartowski. Tuż za napastnikiem może zagrać także Marek Zieńczuk, który już w Ruchu występował na tej pozycji i kilka pojedynków miał obiecujących.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)