Premier League: Wielkie emocje w końcówce, remis Evertonu z Crystal Palace

W meczu Evertonu z Crystal Palace długo nie padały bramki, ale ostatni kwadrans przyniósł wielkie emocje i ostatecznie na Goodison Park odnotowano remis 1:1.

Szymon Mierzyński
Ross Barkley / Ross Barkley

W 76. minucie zapachniało triumfem londyńczyków, bowiem po rzucie rożnym głową do siatki trafił Scott Dann. Ekipa Roberto Martineza wyrównała za sprawą bardzo aktywnego w tym spotkaniu Romelu Lukaku. Belg pokonał Wayne'a Hennesseya z najbliższej odległości po dograniu Gerarda Deulofeu.

Mimo zdobytego gola, snajper The Toffees może mówić o sporym pechu, bo przed przerwą trafił jeszcze w słupek, zaś po zmianie stron w poprzeczkę. Ta raz uratowała także Orły, choć nie po strzale zawodnika Evertonu, a w wyniku niefortunnej interwencji Connora Wickhama.

Po 15. kolejce Everton zajmuje 9. miejsce z dorobkiem 22 punktów. Crystal Palace jest 6. i ma jedno oczko więcej.

Everton - Crystal Palace 1:1 (0:0)
0:1 - Scott Dann 76'
1:1 - Romelu Lukaku 81'