Lis pola karnego, Jamie Vardy! Zobacz bramki z kapitalnego meczu Niemcy - Anglia

Znakomite widowisko obejrzeli kibice podczas meczu towarzyskiego Niemców z Anglikami. Synowie Albionu przegrywali już 0:2, ale ostatecznie wygrali 3:2. Przepiękną bramkę na wyrównanie strzelił Jamie Vardy, prawdziwy lis pola karnego!

Redakcja
Redakcja
PAP/EPA / ANNEGRET HILSE

Strzelanie zaczęło się w 43. minucie. Po zamieszaniu na własnej połowie Jack Butland, bramkarz Anglików, zmuszony był wybić piłkę, która w środku pola trafiła pod nogi Mesuta Oezila.

Piłkarz Arsenalu podał do Toniego Kroosa, który nieatakowany przez nikogo przebiegł kilka metrów i przymierzył z dystansu, nie dając szans bramkarzowi Anglików.

W drugiej połowie Niemcy ponownie zaatakowali - zobacz piękną bramkę strzeloną głową.