Ligue 1: Klęska Stade Rennes, słaby występ Kamila Grosickiego!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / ICON SPORT
Newspix / ICON SPORT

Stade Rennes rozbite w bardzo ważnym meczu! Drużyna Kamila Grosickiego poległa 0:3 z OGC Nice, z którym walczy o miejsce na podium. Polak zagrał słabo i został zdjęty z boiska już w przerwie.

Podopieczni Rollanda Courbisa mieli okazję zmniejszyć stratę do 3. lokaty do zaledwie jednego punktu, lecz zawiedli na całej linii. W pojedynkę ograł ich Hatem Ben Arfa, który skompletował hat-trick.

29-latek zaczął strzelanie od wykorzystania rzutu karnego, a później wykończył dwa zabójcze kontrataki gospodarzy. Stade Rennes wypadło fatalnie i nie miało żadnych szans na korzystny wynik.

Kamil Grosicki zaczął mecz od 1. minuty, jednak nie pokazał nic nadzwyczajnego i przebywał na boisku tylko do przerwy. Później zmienił go Giovanni Sio.

Po tej porażce zespół Rollanda Courbisa zajmuje 5. miejsce w tabeli. Do niedzielnego rywala traci dwa punkty, zaś do podium cztery.

OGC Nice - Stade Rennes 3:0 (2:0) 1:0 - Hatem Ben Arfa 33' 2:0 - Hatem Ben Arfa 41' 3:0 - Hatem Ben Arfa 56'

Lille OSC - AS Monaco 4:1 (1:0) 1:0 - Morgan Amalfitano 37' 2:0 - Eder 67' 3:0 - Mounir Obbadi 77' 4:0 - Djibril Sidibe 88' 4:1 - Fares Bahlouli 90+2'

Olympique Marsylia - Girondins Bordeaux 0:0

{"id":"","title":""}

Źródło: TVP S.A.