Premier League: Remis Crystal Palace z Evertonem

W rozegranym awansem meczu 35. kolejki Premier League Crystal Palace zremisowało u siebie z Evertonem 0:0. Goście kończyli zawody w dziesiątkę.

Szymon Mierzyński
Newspix / Foto Olimpik

To nie było porywające 90 minut na Selhurst Park, choć oba zespoły miały swoje okazje. Na początku drugiej połowy bliski szczęścia był Ross Barkley, który mocnym uderzeniem obił poprzeczkę. Orły odpowiedziały natomiast indywidualną szarżą Jasona Puncheona, którego strzał z najwyższym trudem obronił Joel Robles.

Od 52. minuty The Toffees musieli sobie radzić w osłabieniu, bo za faul na Yannicku Bolasie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał James McCarthy.

Wynik się już nie zmienił i obie ekipy podzieliły się punktami. Crystal Palace zajmuje teraz 16. miejsce, zaś Everton jest 12.