Kluczowi piłkarze Lecha wrócą do składu na mecz z Legią?

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Wojciech Klepka / Na zdjęciu: Szymon Pawłowski
WP SportoweFakty / Wojciech Klepka / Na zdjęciu: Szymon Pawłowski
zdjęcie autora artykułu

Sytuacja kadrowa Lecha wciąż nie jest optymalna, ale w Warszawie jego skład będzie zdecydowanie silniejszy niż podczas poprzedniego starcia z Legią. Mistrz Polski może już posłać do boju swoich kluczowych piłkarzy.

Do składu wraca nieobecny w Łęcznej Dawid Kownacki. Prawdopodobny jest też występ absolutnie kluczowego gracza, Szymona Pawłowskiego, który ma za sobą długą pauzę spowodowaną złamaniem kości jarzmowej w rozgrywanym 2 marca wyjazdowym pojedynku z Górnikiem Zabrze (2:0).

- Co do Szymona, są jeszcze pewne wątpliwości. Na razie nie potrafię odpowiedzieć na pytanie, czy zagra on już w Warszawie, czy dopiero we wtorek z Piastem Gliwice. Bierze jednak udział w pełnym treningu - powiedział Jan Urban.

- Pierwszy sprawdzian Pawłowski już przeszedł, bo na zajęciach oberwał w to samo miejsce, w którym ostatnim czasie miał złamanie. Nie stało się jednak nic poważnego - dodał trener.

Gergo Lovrencsics, Maciej Wilusz, Marcin Robak - tej trójki na pewno nie zobaczymy w piątek na boisku. Nie oni jednak w ostatnim czasie stanowili o sile Kolejorza.

Zobacz wideo: Borczuch: Podbeskidzie pokrzywdzone na własne życzenie

{"id":"","title":""}

Źródło artykułu:
Komentarze (1)
avatar
piotruspan661
14.04.2016
Zgłoś do moderacji
0
0
Odpowiedz
Obecni, a obecni w pełni formy, to zasadnicza różnica.