Legia - Lech: Oceny WP SportoweFakty

Portal WP SportoweFakty ocenił grę piłkarzy obu zespołów w szlagierowym meczu 31. kolejki Ekstraklasy. Legia Warszawa pokonała Lecha Poznań 1:0. Jedynego gola strzelił Aleksandar Prijović.

Redakcja
Redakcja

Skala ocen 1-10 (wyjściowa 6):

Arkadiusz Malarz - 7
Nie miał zbyt wielu okazji do interwencji w pierwszej połowie. Gdy jednak zmuszony był pokazać swoje umiejętności, to między słupkami spisywał się bardzo pewnie, jak choćby po strzale z dystansu Nielsena. Po przerwie także nie popełnił żadnego błędu.

Jasmin Burić - 8
To był bardzo dobry występ bramkarza mistrza Polski. Przy golu Aleksandara Prijovicia nie miał nic do powiedzenia, w 14. minucie jednak zatrzymał tego zawodnika w sytuacji sam na sam, gdy lechici zastawili nieudaną pułapkę ofsajdową. W końcówce wygrał też pojedynek jeden na jeden z Nemanją Nikoliciem, ratując swój zespół przed wyższą porażką.

Czy Legia Warszawa zasłużyła na zwycięstwo z Lechem Poznań?