Lech - Legia: Oceny WP SportoweFakty

Portal WP SportoweFakty ocenił grę piłkarzy obu drużyn w finale Pucharu Polski. Legia Warszawa pokonała Lecha Poznań 1:0. Jedynego gola strzelił Aleksandar Prijović.

Redakcja
Redakcja

Skala ocen 1-10 (wyjściowa 6):

Jasmin Burić - 6

Bośniak nie miał nic do powiedzenia przy golu Aleksandara Prijovicia i trudno go w jakimkolwiek stopniu obwiniać o porażkę Lecha. Jeszcze przy stanie 0:0 zaliczył natomiast bardzo dobrą interwencję po groźnym strzale z dystansu Nemanji Nikolicia. Spektakularnych wyczynów Buricia w poniedziałek nie oglądaliśmy, błędów też jednak nie popełnił.

Arkadiusz Malarz - 7

Był tam gdzie być powinien i bronił to, co powinien obronić. Gracze Lecha nie zmusili bramkarza Legii do dużego wysiłku, ale musiał on do ostatniej minuty utrzymywać koncentrację na odpowiednim poziomie. W drugiej połowie Malarz popisał się świetną interwencją po płaskim dograniu Linettego i uratował swój zespół przed stratą gola. Występ jak najbardziej na plus.