Zacięta walka o tytuł i europejskie puchary! Przedostatnia kolejka Ekstraklasy w grupie mistrzowskiej NA ŻYWO!

Relację prowadzi : autor:
Szymon Mierzyński

Dziękujemy za śledzenie relacji! Kolejne już w sobotę i niedzielę.

Skomentuj 0

Tymczasem w Lubinie kibice Lecha śpiewają: "Wyginam śmiało ciało. 3:0? Mało!"

Skomentuj 0

Ruch Chorzów - Piast Gliwice 0:3

89. minuta. Szeliga z dziecinną łatwością ograł Grodzickiego i trafił do siatki z ostrego kąta.

Skomentuj 1

KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań 3:0

Kolejorz już rozbity! Strzałem z pierwszej piłki do siatki trafił zupełnie niekryty Arkadiusz Woźniak. 88. minuta.

Skomentuj 1

Legia przegrywa 0:2, Piast prowadzi 2:0 i wszystko wskazuje na to, że główni kandydaci do mistrzostwa przystąpią do ostatniej kolejki z identycznym dorobkiem!

Skomentuj 0
  • Ruch Chorzów - Piast Gliwice 0:2

84. minuta. Martin Nespor wykorzystał prostopadłe podanie Pietrowskiego.

Skomentuj 0

Pogoń Szczecin - Cracovia 3:2

82. minuta. Co za emocje! Z najbliższej odległości piłkę w siatce umieścił Łukasz Zwoliński.

Skomentuj 0

Pogoń Szczecin - Cracovia 2:2

80. minuta. W ogromnym zamieszaniu gola zdobył Mateusz Cetnarski.

Skomentuj 0

Ogromny pech napastnika Ruchu.

Skomentuj 0

76. minuta w Chorzowie. Piast coraz bliżej arcyważnej wygranej, która postawi pod wielką presją Legię.

Pogoń Szczecin - Cracovia 2:1

73. minuta. Adam Frączczak skutecznie wykonał rzut karny.

KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2:0

68. minuta. Maciej Dąbrowski już z dubletem!

Skomentuj 0

Pogoń Szczecin - Cracovia 1:1

64. minuta. Po strzale Vestenicky'ego Jarosław Fojut interweniował tak niefortunnie, że strzelił gola samobójczego!

Skomentuj 0

63. minuta w Gdańsku i Legia jest już w katastrofalnej sytuacji, bo czerwoną kartkę otrzymał Igor Lewczuk!

Skomentuj 0

W Gdańsku nie zanosi się na nagły przełom. Przy swojej porażce Legia do wywalczenia mistrzostwa już w 36. kolejce potrzebowałaby też porażki Piasta, a ten wciąż prowadzi w Chorzowie 1:0.

Skomentuj 0

Prowadzenie Piasta w Chorzowie jest poważnie zagrożone, bo w drugiej połowie zdecydowanie nacisnął Ruch. Teraz mamy 59. minutę.

Skomentuj 0

"Zero ambicji, Kolejorz - zero ambicji" - skandują w Lubinie kibice poznańskiego klubu.

Skomentuj 0

54. minuta w Chorzowie. Zapachniało wyrównaniem, ale Łukasz Surma chybił strzałem głową.

KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1:0

50. minuta. Maciej Dąbrowski zamienił na gola dośrodkowanie Filipa Starzyńskiego.

Skomentuj 0

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 2:0

50. minuta. Kapitalny strzał Krasicia z 17 metrów!

Skomentuj 0

Ciekawe czy ten zawodnik poważnie zaistnieje w pierwszym zespole.

Skomentuj 0

Gra wznowiona na czterech stadionach!

Skomentuj 0

Już za chwilę zaczną się drugie połowy! Przy obecnych wynikach Legia i Piast mają tyle samo punktów, więc mistrza Polski wyłoniłaby dopiero ostatnia kolejka.

Skomentuj 0

Wyniki do przerwy:

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1:0 (1:0)

Skomentuj 1

Zakończyły się pierwsze połowy na wszystkich stadionach.

Skomentuj 0

Powinno być 1:1 w Chorzowie! Mariusz Stępiński miał stuprocentową sytuację, ale z kilku metrów główkował wprost w Szmatułę.

Skomentuj 1

Dobiega końca pierwsza połowa w Gdańsku. Legia egzekwuje sporo stałych fragmentów, ale niewiele z nich wynika.

Skomentuj 1
    • Nina Belanowska Zgłoś komentarz
      Ale będzie beka z ległej, jak Piast zdobędzie mistrzostwo Polski

W Gdańsku niezłą okazję na wyrównanie miała Legia, ale strzałem z woleja spudłował Kasper Hamalainen.

Skomentuj 0

Przy takich wynikach Legia wyprzedza Piasta tylko dzięki lepszej pozycji po fazie zasadniczej!

Ruch Chorzów - Piast Gliwice 0:1

34. minuta. Po podaniu Nespora do pustej bramki trafił Barisić.

Pogoń Szczecin - Cracovia 1:0

30. minuta. Świetna kombinacyjna akcja Portowców i gol Korta.

Skomentuj 0

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.co...rtoweFakty

Skomentuj 0

Lech bliski gola w Lubinie! Maciej Gajos trafił z rzutu wolnego w poprzeczkę. 26. minuta.

Skomentuj 0

24. minuta w Lubinie i obecnie mamy przewagę optyczną Lecha, w szeregach którego aktywny jest młody Robert Gumny.

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1:0

20. minuta i gospodarze prowadzą po pięknym strzale Peszki sprzed pola karnego!

Skomentuj 0

19. minuta w Gdańsku i znów zapachniało golem dla Lechii. Po centrze Krasicia liderującą Legię uratowała interwencja Hlouska.

Skomentuj 0

W Poznaniu będą nowe twarze, ale będą też niemałe ubytki.

Skomentuj 0

Sezon jeszcze trwa, ale w Lechu zapadają już decyzje personalne.

Skomentuj 0

Niezłe widowisko w Szczecinie, swoje okazje miała już zarówno Pogoń, jak i Cracovia. Na razie na wszystkich stadionach 0:0, a dobiega końca pierwszy kwadrans.

Skomentuj 0

W Lubinie całkiem spore zainteresowanie meczem z Lechem.

Skomentuj 0

W Chorzowie 0:0, ale dobrą okazję miał Martin Bukata, którego strzał obronił golkiper Niebieskich.

Skomentuj 0

5. minuta w Gdańsku i Legia zadrżała, bo z ostrego kąta strzelał Flavio Paixao. Nie trafił jednak w bramkę.