Anglia: 90 minut Tomasza Kuszczaka

Tomasz Kuszczak bronił dostępu do bramki Birmingham City w sparingowym meczu przeciwko Hibernian. Szkoci raz zmusili do kapitulacji polskiego golkipera i wygrali 1:0.

Bartosz Zimkowski
Tomasz Kuszczak PAP/EPA / Barrington Coombs / Tomasz Kuszczak

Tomasz Kuszczak do Birmingham City trafił przed rokiem i przez cały sezon opuścił zaledwie jedno ligowe spotkanie. Nadal będzie podstawowym golkiperem drużyny występującej na co dzień w The Championship.

W niedzielne popołudnie Birmingham City grało towarzyskie spotkanie z Hibernian. Po pierwszej połowie goli nie było, a więcej okazji mieli Szkoci. Pewnie interweniował jednak polski golkiper.

Po zmianie stron wpuścił bramkę w 64. minucie. Keatings uderzył w same okienko i Kuszczak był bez szans w tej sytuacji. Hibernian wygrał ostatecznie 1:0.