KokpitKibice
Zobacz drużynę

Polsat z kolejnymi prawami telewizyjnymi

Telewizja Polsat nabyła prawa do pokazywania eliminacji do Euro 2020 oraz mistrzostw świata 2022, a także dwóch edycji nowych rozgrywek UEFA Ligi Narodów (Nations League).
Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
Bartłomiej Zborowski/PAP / Bartłomiej Zborowski/PAP

Łącznie do 2022 roku stacja pokaże blisko tysiąc spotkań w obu cyklach eliminacyjnych i w Lidze Narodów. W czerwcu 2017 roku anteny Polsatu będą transmitowały, odbywające się w Polsce, mistrzostwa Europy U-21. Wśród 12 drużyn wystąpi również reprezentacja Polski.

W pakiecie znalazły się również nowe rozgrywki UEFA - Liga Narodów, w której wystąpią wszystkie europejskie federacje podzielone na cztery ligowe poziomy: A, B, C i D, zgodnie z ich miejscem w rankingu UEFA. Prestiżowa formuła tych rozgrywek z pewnością uatrakcyjni rywalizację reprezentacji narodowych. Polsat i kanały sportowe grupy pokażą dwie edycje Ligi Narodów w latach 2018/19 i 2020/21 łącznie z finałowym turniejem Final Four, w którym zagrają cztery najlepsze drużyny z poziomu A. Co najważniejsze, czterem najwyżej sklasyfikowanym reprezentacjom w Lidze Narodów w 2019 roku, które nie zakwalifikowały się do turnieju finałowego w eliminacjach, to właśnie Liga Narodów da przepustkę do finałów Euro 2020 roku.

ZOBACZ WIDEO Leśnodorski o Hasim: W Legii nie palimy nikogo na stosie (źródło TVP)Mecze EURO 2020 możesz oglądać online na platformie WP Pilot.

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
Polsat
Komentarze (5)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×