Futsal I liga gr. 2: Bramkarz KS Gniezno wraca do treningów

Ponad miesiąc trwała przerwa w treningach Michała Wasielewskiego, podstawowego bramkarza występującego w I lidze gr. 2 futsalu - KS Gniezno. Przyczyną pauzy była kontuzja naderwania więzadła pobocznego piszczelowego, której ten nabawił się podczas styczniowego spotkania z Tacho Toruń.

Przypomnijmy, że do feralnego zdarzenia doszło podczas rozegranego pod koniec stycznia meczu KS Gniezno z Tacho Toruń (2:3). W początkowych minutach spotkania na interweniującego golkipera gospodarzy bezpardonowo wpadł rozpędzony Piotr Ferenc, a następnie biegnący za nim zawodnik KS - Sebastian Śniegowski. Po zdarzeniu Wasielewski mocno utykał i nie krył grymasu na twarzy. Spotkanie jednak dokończył, a na szczegółowe badania udał się dopiero po jego zakończeniu.

Teraz Wasielewski wraca do treningów, mając nadzieję, że będzie mógł wystąpić już w najbliższym spotkaniu z liderem I-ligowych rozgrywek Marwitem Zławieś Wielka.