Polska - Dania: oceny WP SportoweFakty

W meczu 2. kolejki el. MŚ 2018 Polska pokonała Danię 3:2. Który z Biało-Czerwonych otrzymał najwyższą notę, a który sobotniego spotkania nie zaliczy do udanych?

Maciej Kmita

Łukasz Fabiański - 7: - w I połowie był bezrobotny na linii bramkowej, ale rządził na przedpolu. W II połowie jako pierwszy zaskoczył go... Kamil Glik. Przy samobójczym zagraniu kolegi Fabiański nie miał szans na interwencję. W 59. minucie obronił groźny strzał Yussufa Poulsena z ostrego kąta. Przy golu Duńczyków na 2:3 nie miał nic do powiedzenia.

Skala ocen 1-10 (wyjściowa 6)

Thiago Cionek sprawdził się w roli zastępcy Michała Pazdana?