Amok w szatni Legii po wygranej z Lechem

Amok - takim słowem Jakub Rzeźniczak określił to, co meczu z Lechem Poznań działo się w szatni Legii Warszawa. Mistrz Polski wygrał w sobotę u siebie 2:1.

Jacek Stańczyk
PAP / Bartłomiej Zborowski

Obrońca stołecznego klubu umieścił na Facebooku materiał wideo z szatni.

Wodzirejem jest Aleksandar Vuković, były piłkarz Legii Warszawa, a teraz asystent trenera Jacka Magiery.

Legia wygrała w sobotę z Lechem Poznań 2:1 po niezwykle emocjonującej końcówce. Gospodarze prowadzili po golu Nemanji Nikolicia, ale goście wyrównali w 89. minucie, gdy Marcin Robak wykorzystał rzut karny. Doszło wtedy na murawie do wielkiej zadymy, piłkarze obu drużyn skoczyli sobie do gardeł. Gdy wydawało się, że emocje już opadły, Kasper Hamalainen w trzeciej minucie doliczonego czasu gry strzelił zwycięskiego gola. Tyle, że zrobił to z pozycji spalonej.