Sprawdź, co przegapiłeś. Najważniejsze wydarzenia niedzieli

Artur Długosz

INNE WYDARZENIA

Sławomir Peszko: Całe Trójmiasto wie, że Lechia jest lepszym zespołem. Gdyby nie przedmeczowa napinka, byłoby 5:0

Sławomir Peszko po zremisowanym 1:1 spotkaniu w Gdyni był rozgoryczony tym, że Lechia Gdańsk straciła dwa punkty. Z jego perspektywy w normalnej sytuacji Arka powinna przegrać z gdańszczanami 0:5. ->WIĘCEJ

Lotto Ekstraklasa: topnieje przewaga Lechii Gdańsk

Rozstrzygnięcia niedzielnych meczów 14. kolejki Lotto Ekstraklasy spowodowały, że przewaga Lechii Gdańsk nad będącą wiceliderem Jagiellonią Białystok stopniała z czterech do dwóch punktów. -> WIĘCEJ

Marcin Kamiński doczekał się debiutu w 2. Bundeslidze, samobójczy gol Pawła Dawidowicza

Marcin Kamiński długo czekał na premierowy oficjalny występ w barwach VfB Stuttgart. W niedzielę wreszcie wystąpił w spotkaniu 11. kolejki 2. Bundesligi i rozegrał 90 minut przeciwko Karlsruherowi SC (3:1). -> WIĘCEJ

Anglia: polski bramkarz wrócił po 1,5 miesięcznej przerwie i znokautował rywala

Tomasz Kuszczak wrócił po kontuzji do składu Birmingham City i w derbach miasta zagrał od pierwszej minuty z Aston Villą. Mecz zakończył się remisem 1:1 -> WIĘCEJ

Czy Łukasz Teodorczyk strzeli w tym sezonie więcej goli niż Robert Lewandowski?