PSV Eindhoven - Bayern Monachium. Niemieckie media: Bayern dziękuje Lewandowskiemu, "Lewy" kradnie show Robbenowi

W meczu 4. kolejki Ligi Mistrzów Bayern Monachium pokonał na wyjeździe PSV Eindhoven (2:1). Co o tym pojedynku piszą niemieckie media?

Tomasz Rosiński
"Kicker"

"Kicker": Bayern dziękuje Lewandowskiemu

Bayern wygrał w Eindhoven dzięki Robertowi Lewandowskiemu. Polski napastnik początkowo miał pecha, gdyż trafił w słupek i poprzeczkę. Pechowa była też decyzja sędziego, który uznał bramkę PSV zdobytą ze spalonego.

Później ekipa z Monachium znów była lepszym zespołem. W 34. minucie Lewandowski wziął piłkę i wykorzystał rzut karny.

Swoją dominację monachijczycy kontynuowali po przerwie, ale brakowało im precyzji w ataku. Bayern chciał wygrać, a zapewnił to mu Robert Lewandowski po świetnej asyście Alaby - zakomunikował magazyn "Kicker".

Czy uważasz, że Robert Lewandowski strzeli w obecnym sezonie Ligi Mistrzów przynajmniej dziesięć goli?