Legia Warszawa - Real Madryt: oceny WP SportoweFakty - jest nota marzeń!

WP SportoweFakty oceniły występ legionistów w meczu z Realem Madryt (3:3). Ze względu na trzy stracone gole były zastrzeżenia do postawy obrońców, piłkarze drugiej linii spisali się jednak wybornie, a Vadis Odjidja-Ofoe zapracował na notę marzeń!

Szymon Mierzyński

Arkadiusz Malarz - 8: Przy golach dla Realu był absolutnie bez szans, za to kilka razy popisał się świetnymi interwencjami. W pierwszej połowie m. in. instynktownie zatrzymał strzał Karima Benzemy, zaś po przerwie odbił piłkę po uderzeniu Cristiano Ronaldo z rzutu wolnego. Do Malarza nie można mieć żadnych zastrzeżeń.

Skala ocen 1-10 (wyjściowa 6)

Który z piłkarzy Legii zagrał najlepiej?