Legia - Real. UEFA zdecydowała: mecz dnia!

To musiało się tak skończyć. UEFA uznała, że środowe spotkanie Legii Warszawa z Realem Madryt było meczem dnia. W Warszawie był remis 3:3.

Jacek Stańczyk
PAP / PAP/Leszek Szymański

A oto i oficjalne potwierdzenie:

Przypomnijmy niesamowity przebieg tego spotkania. Gareth Bale strzelił cudownego gola już w 1. minucie, po 35. minutach Real Madryt prowadził już dwoma golami. Legia Warszawa jednak nie odpuszczała, jeszcze przed przerwą świetną bramką popisał się Vadis Odjidja-Ofoe. A po przerwie stało się coś, co ciężko było zakładać. Mistrz Polski wyszedł na prowadzenie, w 83. minucie wygrywał jeszcze 3:2. Trzech punktów nie udało się jednak zdobyć.

Doszło do tego, że trener "Królewskich" Zinedine Zidane cieszył się, że jego zespół nie przegrał.

A najlepsze jest to, że mecz dnia odbył się na stadionie zamkniętym dla publiczności.

Oglądaj mecz Real Madryt - FC Barcelona na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy Legia zajmie w grupie trzecie miejsce?