Niepewni i nieobecni 17. kolejki Lotto Ekstraklasy

Michał Piegza
Diaw pojawi się w kadrze meczowej Korony?

Najprawdopodobniej w kadrze meczowej Korony po kilku tygodniach przerwy pojawi się obrońca Elhadji Pape Diaw. W zespole z Kielc wciąż niezdolny do gry jest napastnik Łukasz Sekulski.

Kontuzjowani: Niepsuj, Henger

Cztery mecze zawieszenia dla Miroslava Bożoka to zasłużona kara?

Komentarze (3)
  • PiKey Zgłoś komentarz
    Moim zdaniem 4 mecze to za wysoka kara w tym przypadku. Czerwona kartka oczywiście słuszna i zawieszenie również ale 2-3 mecze by wystarczyło. Faul nie był na wysokości kolan tylko raczej
    Czytaj całość
    nisko co pozwoliło faulowanemu uniknąć przykrych konsekwencji zdrowotnych. Większą szkodę uczynił Biliński Bednarkowi w meczu Lech - Śląsk atakując korkami piszczel nogi postawnej co mogło doprowadzić do uszkodzenia stawu skokowego lub nawet do złamania nogi. Skończyło się w tym przypadku niestety tylko na żółtej kartce a powinna być czerwona. Ten sam Biliński (nowy rzeźnik w ekipie Śląska?) w 2 połowie meczu równie brutanie potraktował Trałkę. I nadal biegał sobie po boisku bo sędzia tym razem nie widział nawet podstaw do pokazania żółtej kartki. Niektórzy sędziowie niestety pobłażają zawodnikom i potem mamy to co mamy...