Cypr: kolejny gol polskiego napastnika

Arkadiusz Piech znów strzelił bramkę w lidze cypryjskiej. Tym razem trafił dla Apollon FC w zremisowanym 1:1 meczu 14. kolejki ekstraklasy z AS Nea Salamis Ammochostou.

Bartosz Zimkowski
PAP/EPA / EPA / KATIA CHRISTODOULOU
Arkadiusz Piech pierwszy raz na Cypr trafił w styczniu tego roku. AEL Limassol wypożyczył go z Legii Warszawa, ale latem 31-latek odszedł z Łazienkowskiej. Związał się z Apollon FC i początek miał bardzo przeciętny.

Pierwszego gola w lidze zdobył dopiero w połowie listopada, pokonując bramkarza Karmiotissa. Jednak w kolejnych dwóch spotkaniach nie pojawił się na murawie.

Teraz dostał szansę gry od pierwszej minuty (drugi raz w sezonie) i już w 14. minucie zdobył gola. Wyrównał Dimityr Makrijew, były zawodnik Górnika Zabrze.

Piech rozegrał pełne 90 minut, a jego drużyna zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 25 punktów.