Francja: przeciętna nota Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak zagrał w drugiej połowie meczu z Guingamp w 18. kolejce Ligue 1. Paris Saint Germain niespodziewanie przegrało 1:2.

Bartosz Zimkowski
Grzegorz Krychowiak przy piłce Newspix / Jean Paul Thomas / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak przy piłce
Grzegorz Krychowiak w przerwie zmienił Thiago Mottę i wówczas utrzymywał się bezbramkowy remis. Jednak między 66. a 70. minutą EA Guingamp strzeliło dwie bramki. Mistrza Francji było stać tylko na honorowe trafienie autorstwa Edinsona Cavaniego.

Krychowiak za swój występ od dziennikarzy portalu goal.com otrzymał notę 2,5 (skala 1-5, 1 - najgorsza ocena, 5 - najlepsza). W komentarzu napisano, że Polak spisał się przeciętnie. Motta, którego zastąpił, dostał ocenę 3,0 - tak samo jak Marco Verratti.

Podobnie jak reprezentanta Biało-Czerwonych ocenionego innego rywala do gry w podstawowym składzie - Blaise'ego Matuidiego.

Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)