Dobry mecz Grzegorza Krychowiaka w rezerwach PSG

Grzegorz Krychowiak wrócił do gry po kontuzji kolana. Reprezentant Polski wystąpił w meczu rezerw Paris Saint-Germain i pokazał się z dobrej strony.

Karol Borawski
Grzegorz Krychowiak przy piłce Newspix / Jean Paul Thomas / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak przy piłce

Grające w czwartej lidze rezerwy Paris Saint-Germain podejmowały walczący o pierwsze miejsce w tabeli Granville.

Paryżanie wygrali 3:0, a gole zdobyli Robail, Demoncy i Augustin. Krychowiak w 77. minucie został zastąpiony przez Callegarego.

CulturePSG.com relacjonuje, że Polak grał z "zaangażowaniem i konsekwencją". W 56. minucie były piłkarz Sevilli był bliski zdobycia gola.

"Krychowiak zagrał dobrze na poziomie technicznym, zapewniał zespołowi równowagę między obroną i atakiem, nadawał tempo. Miał kilka dobrych prostopadłych podań" - podsumowano występ Polaka.

Dzięki sobotniej wygranej rezerwy PSG zajmują piąte miejsce w swojej grupie ze stratą pięciu punktów do lidera. Pierwszy zespół wybrał się na wyjazdowy mecz do Dijon.

Czy Grzegorz Krychowiak poradzi sobie w PSG?