Cypr: "Wejście Smoka" Arkadiusza Piecha

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA / EPA / 	KATIA CHRISTODOULOU /
PAP/EPA / EPA / KATIA CHRISTODOULOU /

W niedzielnym meczu 29. kolejki cypryjskiej ekstraklasy z Omonią Nikozja (2:0) swojego ósmego gola w sezonie strzelił Arkadiusz Piech z Apollonu Limassol.

Arkadiusz Piech zaczął spotkanie na ławce rezerwowych, a do gry wszedł w 77. minucie, gdy jego zespół prowadził 1:0 i sześć minut po wejściu na boisko przypieczętował zwycięstwo swojej drużyny.

To ósmy ligowy gol polskiego napastnika w tym sezonie. 32-latek jest trzecim najskuteczniejszym zawodnikiem Apollonu. Więcej bramek od niego zdobyli jedynie Fotis Papoulis (13) i Alex da Silva (11). Piech spędził na boisku jednak zdecydowanie mniej minut niż oni, bo tylko 972.

Po 29 kolejkach Apollon ma na koncie 64 punkty i jest wiceliderem tabeli. Pierwsze miejsce zajmuje APOEL Nikozja, który ma cztery "oczka" przewagi nad drużyną Piecha.

Omonia Nikozja - Apollon Limassol 0:2 (0:0) 0:1 - Sardinero 64' 0:2 - Piech 83'

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Arkadiusz Piech powinien wrócić do Lotto Ekstraklasy?