2. Bundesliga: trzecia asysta Jakuba Koseckiego

W piątkowym spotkaniu 28. kolejki 2. Bundesligi SV Sandhausen przegrało z Arminią Bielefeld 1:3. Asystę przy jedynym golu dla gospodarzy zanotował Jakub Kosecki.

Łukasz Witczyk
PAP / Robin Rudel/DPA
SV Sandhausen musiało uznać wyższość walczącej o utrzymanie w 2. Bundeslidze Arminii Bielefeld, która dzięki wygranej opuściła strefę spadkową, lecz ma nad nią zaledwie punkt przewagi. Goście prowadzenie objęli w 17. minucie, kiedy to rzut karny na bramkę zamienił Andreas Voglsammer.

Ten sam piłkarz w 55. minucie podwyższył prowadzenie, a trzecią bramkę dla Armini w 75. minucie zdobył Julian Boerner. SV Sandhausen stać było tylko na zdobycie honorowej bramki w doliczonym czasie gry. Po dograniu Jakuba Koseckiego piłkę do siatki skierował Markus Karl.

Kosecki na boisku pojawił się w 77. minucie. Był to dla niego piętnasty występ w tym sezonie. Polak na swoim koncie ma jedną bramkę i trzy asysty. W meczu tym udział wziął również Daniel Łukasik, który w 70. minucie opuścił boisko.

SV Sandhausen - Arminia Bielefeld 1:3 (0:1)
0:1 - Andreas Voglsammer (k.) 17'
0:2 - Andreas Voglsammer 55'
0:3 - Julian Boerner 75'
1:3 - Markus Karl 90'

Hit ligi hiszpańskiej w Eleven Sports! Pierwszy w tabeli Real podejmuje trzecie Atlético w walce o dominację w Madrycie. Zobacz to NA ŻYWO w sobotę o 16:10 na elevensports.pl lub u takich operatorów jak nc+, Cyfrowy Polsat, UPC, Vectra, Multimedia, Toya, INEA czy Netia.

Czy Jakub Kosecki powinien wrócić do Legii Warszawa?