Powrót Stasiaka

Michał Stasiak wrócił do drużyny KGHM Zagłębia Lubin. Kapitan Miedziowych zagrał po raz pierwszy w 2009 roku, ale spotkania z Podbeskidziem Bielsko-Biała nie zaliczy do udanych. On i jego koledzy musieli przełknąć gorycz porażki. Ulegli rywalowi 0:3.

Bartosz Zimkowski

Kontuzji Stasiak doznał podczas zgrupowania w Turcji. Nie mógł trenować przez pewien okres, ale ostatnio ponownie wrócił do zajęć z resztą drużyny. W meczu z Podbeskidziem znalazł się na ławce rezerwowych. Jednak w pierwszej połowie lubinianie popełnili wiele błędów i Robert Jończyk zdecydował się na zmianę w przerwie. Boisko opuścił Łukasz Hanzel, chociaż pomocnik Miedziowych doznał kontuzji.

Wejście na murawę Stasiaka wcale nie poprawiło sytuacji. Miedziowi nadal popełniali mnóstwo błędów i w końcowym rozrachunku przegrali 0:3. Stasiak powrotu do drużyny nie zaliczy do udanych, ale Robert Jończyk jest zadowolony z powrotu do gry Stasiaka. W rundzie jesiennej był on wyróżniającym się zawodnikiem Miedziowych i wszyscy w Lubinie mają nadzieję, że bardzo szybko odzyska formę sprzed kilku miesięcy.