)

ME U-21 2017. Polska - Słowacja: jeden Linetty to za mało. Biało-Czerwoni rozczarowali (oceny)

Nie tak miała wyglądać inauguracja mistrzostw Europy U-21 w wykonaniu reprezentacji Polski. Biało-Czerwoni ulegli Słowacji 1:2, a najmocniej rozczarowali liderzy drużyny. Sam Karol Linetty nie był w stanie przeciwstawić się Słowakom.
Maciej Kmita

Niewinny

Jakub Wrąbel: 6. Przy obu bramkach był bezradny, bo Martin Valjent i Pavol Safranko wykonali wyroki w sytuacjach sam na sam. Obronił kilka mocnych uderzeń z dystansu, ale też popełnił parę błędów na przedpolu, których na jego szczęście Słowacy nie wykorzystali. Marcin Dorna nie pomylił się, stawiając na niego kosztem Bartłomieja Drągowskiego.

(skala ocen: 1-10, wyjściowa: 6)