Puchar Konfederacji LIVE: niedzielne mecze na żywo. Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP/EPA
PAP/EPA
zdjęcie autora artykułu

W niedzielę odbędą się kolejne mecze w ramach Pucharu Konfederacji. Portugalia zmierzy się z Meksykiem, a Kamerun zagra z Chile. Transmisja TV na antenach Telewizji Polskiej. Stream online w sport.tvp.pl. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Puchar Konfederacji na żywo: Portugalia - Meksyk LIVE, Kamerun - Chile. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online? W niedzielę 18 czerwca odbędą się kolejne dwa pojedynki w ramach Pucharu Konfederacji. Pierwszym z nich będzie starcie Portugalia - Meksyk. Transmisja TV na antenie TVP 1. Komentatorami widowiska będą: Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow. Początek tego meczu zaplanowany jest na godzinę 17:00.

O godzinie 20:00 w Rosji wystartuje drugi mecz Pucharu Konfederacji. Będzie nim spotkanie Kamerun - Chile. Transmisja TV z tego starcia na antenie TVP 2 i TVP Sport. Komentatorami widowiska będą: Tomasz Jasina i Rafał Ulatowski.

Mecze Portugalia - Meksyk i Kamerun - Chile w ramach Pucharu Konfederacji można oglądać także na żywo w internecie. Stream online będzie dostępny na platformie sport.tvp.pl. Usługa jest aktywna po wykupieniu specjalnego pakietu i można z niej korzystać również na urządzeniach mobilnych. Relacje LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

Gdzie oglądać Puchar Konfederacji w telewizji i internecie? Pełny plan transmisji Pucharu Konfederacji w niedzielę 18 czerwca:

17:00 Portugalia - Meksyk (TVP 1, sport.tvp.pl) 20:00 Kamerun - Chile (TVP 2, sport.tvp.pl)

Skandal w Getafe! Trener uderzył piłkarza! [ZDJĘCIA ELEVEN]

Źródło artykułu: