WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

Prezes Wisły Kraków zawieszony po wpisie o Jarosławie Kaczyńskim

Zarząd TS Wisły Kraków zawiesił w obowiązkach Piotra Dunin-Suligostowskiego. Prezes w niewybrednych słowach na Facebooku obraził Jarosława Kaczyńskiego.
Karol Borawski
Karol Borawski
PAP / Stanisław Rozpędzik

Dunin-Suligostowskiemu nie spodobała się kolejna wizyta Jarosława Kaczyńskiego na Wawelu przy grobie brata, śp. Lecha Kaczyńskiego.

"Niech przyjedzie skoro świt, zabierze brata i wyp... do Warszawy" - napisał na Facebooku.

Komentarz Prezesa Zarządu TS Wisły Kraków i członka Rady Nadzorczej Wisły Kraków S.A. nie przeszedł bez echa, o sprawie napisał między innymi lokalny portal krknews.pl. Klub zdecydował się na zawieszenie go w wykonywaniu obowiązków służbowych.

"Zarząd TS Wisła Kraków informuje, że w związku z publikacjami medialnymi dotyczącymi wpisów Prezesa Zarządu Towarzystwa na portalach społecznościowych podjął decyzję o zawieszeniu Pana Piotra Dunin-Suligostowskiego w pełnieniu funkcji Prezesa Zarządu Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków oraz funkcji członka Rady Nadzorczej Wisła Kraków S.A. do czasu Jego powrotu z urlopu wypoczynkowego i złożenia stosownych wyjaśnień przed Zarządem Towarzystwa w ww. sprawie" - czytamy w oświadczeniu.

Dunin-Suligosowski jest prezesem TS Wisły od kwietnia 2015 roku, z krakowskim klubem jest związany od 2003 roku.

ZOBACZ WIDEO ME U-21. Dawid Kownacki: Nerwy były ogromne

Czy Wisła powinna odwołać Dunin-Suligostowskiego ze stanowiska?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
krknews.pl, tswisla.pl

Komentarze (90):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • PiKey 1
  Wyższej matematyki do tego nie potrzeba. PiS ma poparcie sondażowe ok. 30-33%. Popierać (lubić) Kaczyńskiego może jeszcze jakaś część kukizowców czy korwinowców. Szacunkowo jakieś 5-10% ogółu. To byłoby na tyle. Reszta, czyli ponad 60% nie może na tego szkodnika patrzeć. Nie bez przyczyny do walki z Komorowskim nie stanął sam Kaczyński tylko wystawił Dudę. Obawiał się, że przegra i tu przyznałbym mu rację.
  Rafix95 Jak obliczyłaś, że większość Polaków nie lubi Kaczyńskiego?
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • PiKey 1
  A ten pan Jarosław przypadkiem nie wyraża się publicznie o ludziach, którzy go nie popierają i protestują przeciwko temu co robi per "komuniści i złodzieje"? Albo "gorszy sort", "element animalny", itp? Czy to nie jest również po prostu cham? Jest takie powiedzenie: "kto sieje wiatr ten zbiera burzę". Osobiście nie popieram tego co napisał prezes Wisły i sam bym tak nie napisał ale rozumiem ludzi, którzy mają już dość tych miesięcznic. Zarówno tych na Krakowskim Przedmieściu jak i tych na Wawelu.
  Janusz Topolski Jeszcze będziecie Pana Jarosława po piętach całować a ten cały prezes który wychowuje młodzież jak się wyraża i to w mediach po prostu CHAM Jednak zarząd jest uczulony na takie zachowania.Prawdziwi Polacy to docenią
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Rafix95 0
  Ale kto UMIE?
  Miroslawa Glinkowski bo umie nie tylko liczyć ale tez myśleć i to samodzielnie
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (87)
Pokaż więcej komentarzy (90)
Pokaż więcej komentarzy (90)
Pokaż więcej komentarzy (90)