Piotr Zieliński pogratulował pięknej bramki Arkadiuszowi Milikowi

Napoli na inaugurację sezonu pokonało na wyjeździe Hellas Veronę 3:1. Jedną z bramek dla gości strzelił Arkadiusz Milik i tego wyczynu pogratulował mu kolega z zespołu - Piotr Zieliński.

Dominika Pawlik
Piotr Zieliński (z lewej) i Arkadiusz Milik Newspix / ZUMAPRESS.com / Na zdjęciu: Piotr Zieliński (z lewej) i Arkadiusz Milik
39 minut potrzebował Arkadiusz Milik, by wpisać się na listę strzelców w meczu Chievo Werona - SSC Napoli. Piłka trafiła do Polaka po błyskawicznym kontrataku i podaniu Lorenzo Insigne. Milik miał czas, ale nie zamierzał długo czekać. Bez przyjęcia strzelił obok Nicolasa do siatki. Jego bramka dała prowadzenie gościom 2:0.

Trzeci gol padł już w drugiej połowie, a beniaminek zdołał wykorzystać rzut karny w 83. minucie. Ostatecznie trzy punkty zainkasowali neapolitańczycy.

Piotr Zieliński rozegrał pełne 90 minut i zaprezentował się z dobrej strony. Po zwycięstwie pogratulował Milikowi za pośrednictwem Facebooka.

[b]ZOBACZ WIDEO Milik odpalił! Zobacz skrót meczu Hellas - Napoli [ELEVEN SPORTS][/b]

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Arkadiusz Milik będzie w tym sezonie najlepszym strzelcem SCC Napoli?