WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Eliminacje Ligi Europy NA ŻYWO. Ajax Amsterdam i Fenerbahce w opałach

Relację prowadzi : autor:
Sebastian Szczytkowski

IV runda eliminacji Ligi Europy:

 

 

AEK Larnaka - Viktoria Pilzno 0:0

 

Pierwszy mecz: 1:3. Awans: Viktoria

 

 

 

Dynamo Kijów - Maritimo Funchal 3:1 (2:0)

1:0 - Denys Harmasz 33'

2:0 - Mykoła Moroziuk 35'

3:0 - Dieumerci Mbokani 62'

3:1 - Erdem Sen 69'

 

Pierwszy mecz: 0:0. Awans: Dynamo

 

 

 

Maccabi Tel Awiw - SCR Altach 2:2 (1:1)

0:1 - Hannes Aigner 20'

1:1 - Vidar Orn Kjartansson 41'

1:2 - Philipp Netzer 59'

2:2 - Seran Jeini 73'

 

Pierwszy mecz: 1:0. Awans: Maccabi

 

 

 

FK Ołeksandrija - BATE Borysów 1:2 (1:0)

1:0 - Wasyl Hrycuk (k.) 34'

1:1 - Mirko Ivanić 70'

1:2 - Mirko Ivanić 73'

 

Pierwszy mecz: 1:1. Awans: BATE

 

 

 

Ostersunds FK - PAOK Saloniki 2:0 (0:0)

1:0 - Saman Ghoddos 71'

2:0 - Saman Ghoddos 77'

 

Pierwszy mecz: 1:3. Awans: Ostersunds

 

 

 

Red Bull Salzburg - Viitorul Constanta 4:0 (2:0)

1:0 - Moanes Dabour 8'

2:0 - Fredrik Gulbrandsen 38'

3:0 - Valon Berisha (k.) 53'

4:0 - Amadou Haidara 90'

 

Pierwszy mecz: 3:1. Awans: Red Bull

 

 

 

Sheriff Tyraspol - Legia Warszawa 0:0

 

Pierwszy mecz: 1:1. Awans: Sheriff

 

 

 

Zenit Sankt Petersburg - FC Utrecht 2:0 pd. (1:0, 1:0, 2:0)

1:0 - Aleksandr Kokorin 9'

2:0 - Aleksandr Kokorin 105'

 

Pierwszy mecz: 0:1. Awans po dogrywce: Zenit

 

 

 

Fenerbahce Stambuł - Vardar Skopje 1:2 (0:0)

1:0 - Roman Neustaedter 61'

1:1 - Jaba Jigauri 68'

1:2 - Nikoła Gligorow 90'

 

Pierwszy mecz: 0:2. Awans: Vardar

 

 

 

Suduva Mariampol - Ludogorec Razgrad 0:0

 

Pierwszy mecz: 0:2. Awans: Ludogorec

 

 

 

AEK Ateny - Club Brugge 3:0 (2:0)

1:0 - Lazaros Christodulopulos (k.) 28'

2:0 - Andre Simoes 39'

3:0 - Andre Simoes 90'

 

Pierwszy mecz: 0:0. Awans: AEK

 

 

 

FC Midtjylland - Apollon Limassol 1:1 (1:0)

1:0 - Rilwan Hassan 11'

1:1 - Andre Schembri 50'

 

Pierwszy mecz: 2:3. Awans: Apollon

 

 

 

Skenderbeu Korcze - Dinamo Zagrzeb 0:0

 

Pierwszy mecz: 1:1. Awans: Skenderbeu

 

 

 

Videoton Szekesfehervar - Partizan Belgrad 0:4 (0:3)

0:1 - Leandre Tawamba 6'

0:2 - Seydouba Soumah 24'

0:3 - Uros Djurdjević 35'

0:4 - Uros Djurdjević 87'

 

Pierwszy mecz: 0:0. Awans: Partizan

 

 

 

Athletic Bilbao - Panathinaikos Ateny 1:0 (1:0)

1:0 - Iker Muniain 23'

 

Pierwszy mecz: 3:2. Awans: Athletic

 

 

 

SC Braga - FH Hafnarfjoerdur 3:2 (1:1)

0:1 - Bodvar Bodvarsson 16'

1:1 - Paulinho 39'

1:2 - Bodvar Bodvarsson 51'

2:2 - Paulinho 80'

3:2 - Dyego Sousa 90'

 

Pierwszy mecz: 2:1. Awans: SC Braga

 

 

 

Olympique Marsylia - NK Domżale 3:0 (1:0)

1:0 - Valere Germain 28'

2:0 - Valere Germain 56'

3:0 - Florian Thauvin 85'

 

Pierwszy mecz: 1:1. Awans: Olympique

 

 

 

Rosenborg Trondheim - Ajax Amsterdam 3:2 (1:0)

1:0 - Nicklas Bendtner 26'

1:1 - Amin Younes 61'

1:2 - Lasse Schoene 62'

2:2 - Samuel Adegbenro 84'

3:2 - Samuel Adegbendo 89'

 

Pierwszy mecz: 1:0. Awans: Rosenborg

 

 

 

Skendija Tetowo - AC Milan 0:1 (0:1)

0:1 - Patrick Cutrone 13'

 

Pierwszy mecz: 0:6. Awans: Milan

 

 

 

Crvena Zvezda Belgrad - FK Krasnodar 2:1 (1:0)

1:0 - Dejan Radonjić 8'

2:0 - Guelor Kanga 46'

2:1 - Andreas Granqvist (k.) 82'

 

Pierwszy mecz: 2:3. Awans: Crvena Zvezda

 

 

 

Hajduk Split - Everton 1:1 (1:0)

1:0 - Josip Radosević 43'

1:1 - Gylfi Sigurdsson 46'

 

Pierwszy mecz: 0:2. Awans: Everton

 

 

 

Austria Wiedeń - NK Osijek 0:1 (0:0)

0:1 - Gabrijel Boban 62'

 

Pierwszy mecz: 2:1. Awans: Austria

 

 

Skomentuj 0
[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz: