Eliminacje do mistrzostw świata w Rosji NA ŻYWO

Gibraltar - Bośnia i Hercegowina 0:4 (0:1)

Francja - Luksemburg 0:0

Węgry - Portugalia 0:1 (0:0)

Skomentuj 0

Senad Lulić i Edin Dzeko czyli przedstawiciele włoskich klubów doprowadzili do wyniku 4:0 w spotkaniu Bośni i Hercegowiny z Gibraltarem.

Skomentuj 0

Romelu Lukaku na 2:1 dla reprezentacji Belgii! Dzieje się w Grecji.

Skomentuj 0

Błyskawiczne wyrównanie! Grecy, a konkretnie Zeca potrafił doprowadzić do wyniku 1:1.

Skomentuj 0

Rozstrzelali się piłkarze w drugich połowach. Poza Francuzami. Jan Vertonghen daje Belgom wynik 1:0 w starciu z Grekami.

Skomentuj 0

Kenan Kordo na 2:0 dla Bośniaków w meczu z Gibraltarem i dopiero w 65. minucie kibice Edina Dzeko i spółki mogą wygodnie usadowić się w fotelach obserwując mecz z outsiderem.

Skomentuj 0
  • Ricardo Rodriguez wykonał skutecznie rzut karny w 58. minucie i Szwajcaria powiększyła przewagę w meczu z Łotwą na 3:0.

Skomentuj 0

Blerim Dzemaili autorem drugiego gola dla reprezentacji Szwajcarii w meczu z Łotyszami. Już nic złego nie powinno przydarzyć się Helwetom w tym spotkaniu.

Skomentuj 0

Andre Silva przełamał impas strzelecki reprezentacji Portugalii w meczu z osłabionymi Węgrami. Po dośrodkowaniu Cristiano Ronaldo wcisnał piłkę z metra do bramki na 1:0.

Skomentuj 0

Po pierwszych połowach reprezentacje Szwajcarii oraz Bośni i Hercegowiny mają przewagę gola. Dość zaskakujące są remisy bezbramkowe Francji z Luksemburgiem, a także Portugalii z Węgrami.

Skomentuj 0

Edin Dzeko dał o sobie znać! Król strzelców poprzedniego sezonu Serie A wyprowadził Bośnię i Hercegowinę na prowadzenie 1:0 w meczu z Gibraltarem.

Skomentuj 0

Tamas Priskin opuścił boisko z powodu czerwonej kartki w meczu Węgrów z Portugalczykami. Sędzia uznał, że uderzenie łokciem w twarz Pepe było celowe. Od 30. minuty mistrzom Europy powinno być łatwiej o strzelanie goli.

Skomentuj 0

Haris Seferović otworzył wynik meczu Szwajcarii z Łotwą. Przy wyniku 1:0 rywalowi Polaków na niedawnych mistrzostwach Europy powinno grać się łatwiej.

Skomentuj 0

Pierwszy gwizdek na pięciu stadionach. Mecz Greków z Belgami prowadzi arbiter z Płocka - Szymon Marciniak.

Skomentuj 0

Cristiano Ronaldo zamierza strzelić Węgrom kolejne gole w narodowych barwach. Celownik nastawia również Antoine Griezmann, którego nie zabrakło w jedenastce Francji na mecz z Luksemburgiem.

Skomentuj 0

W oczekiwaniu na starcie Węgrów z Portugalczykami. Oby emocje były podobne jak podczas starcia tych reprezentacji na niedawnych mistrzostwach Europy.

Skomentuj 0

Więcej o wygranej Holandii w meczu ostatniej szansy!

Skomentuj 0

Po rozegranych już meczach najwięcej wydarzyło się w grupie A. Reprezentacja Szwecji jest najpewniej tymczasowo liderem, jednak co jeszcze ważniejsze, nie czuje na plecach oddechu Bułgarii, a nad trzecią w tabelii Holandią ma trzy punkty przewagi.

Skomentuj 0

Estonia - Cypr 1:0 (0:0)

Wyspy Owcze - Andora 1:0 (1:0)

Białoruś - Szwecja 0:4 (0:3)

Holandia - Bułgaria 3:1 (1:0)

Skomentuj 0

Na dokładkę Andreas Granqvist wykorzystał rzut karny i Szwecja prowadzi 4:0 z Białorusią. Nadspodziewanie wysoka wygrana.

Skomentuj 0

Davy Propper ma swój dzień. Jego drugie trafienie w reprezentacji Holandii jest najpewniej zarazem pieczątką na zwycięstwie Pomarańczowych z Bułgarią.

Skomentuj 0

Konstantin Vassiljev wciąż na ławce rezerwowych w reprezentacji Estonii, która remisuje bezbramkowo z Cyprem. Towarzyszy mu między innymi Ken Kallaste.

Skomentuj 0

W tym meczu jest już 2:1. Kapitan Arjen Robben zamierza poprowadzić Holendrów do zwycięstwa.

Skomentuj 0

Georgi Kostadinow strzelił gola kontaktowego na 2:1 z Holandią i jeszcze może być interesująco w końcówce tego spotkania. Bułgarzy łapią wiatr w żagle.

Skomentuj 0

Arjen Robben podwoił przewagę Holandii na 2:0 w meczu z Bułgarią. Pomarańczowi pozwolili sobie jednak na dekoncentrację i...

Skomentuj 0

Bezbramkowo w Estonii. Ten wynik minimalizuje szansę Cypryjczyków, by wystąpić w mundialu.

Skomentuj 0

Zmienia selekcjoner Bułgarów. Przy obecnym wynik 0:1 z Holandią jego drużyna być może bezpowrotnie oddala się od miejsc premiowanych awansem.

Skomentuj 0

Czas na drugie połowy, w których zmęczenie może brać górę nad dyscypliną taktyczną. Wyjątek stanowi reprezentacja Białorusi, w której dyscypliny nie było od początku.

Skomentuj 0

Marcus Berg ustalił wynik pierwszej części meczu Białorusi ze Szwecją na 0:3. Imponuje niezłą średnią w eliminacjach do mistrzostw świata.

Skomentuj 0

Pierwsza połowa zakończona na czterech stadionach. Blisko zwycięstwa jest Szwecja, a skromną przewagę zaniosły do szatni reprezentacje Holandii oraz Wysp Owczych.

Skomentuj 0

Reprezentacja Holandii utrzymuje skromne prowadzenie w konfrontacji z Bułgarami.

Skomentuj 0

Szwedzka szarża na Białorusi trwa w najlepsze. Gospodarze nie tyle nie stawiają oporu, co jeszcze pomagają Skandynawom w strzelaniu bramek. 3:0 po uderzeniu Marcusa Berga.

Skomentuj 0

W 31. minucie Gilli Soerensen wyprowadził Wyspy Owcze na prowadzenie w meczu z Andorą

Skomentuj 0

Po dwóch kwadransach Holandia miała 73 procent posiadania piłki. Ma to odzwierciedlenie w wyniku 1:0 meczu w Bułgarią.

Skomentuj 0

Mocne rozpoczęcie reprezentacji Szwecji. Od teraz Skandynawowie mogą kontrolować wydarzenia i pilnować prowadzenia. Przypomnijmy, że mają przewagę 2:0.

Skomentuj 0

Idą za ciosem Szwedzi i wirtualnie umacniają się na pozycji wicelidera w grupie. 2:0 po trafieniu Christoffera Nymana.

Skomentuj 0

Szwecja zdobyła gola w pojedynku z Białorusią. Do bramki naszych wschodnich sąsiadów przymierzył Emil Forsberg.

Skomentuj 0

Holendrzy zadowoleni z prowadzenia. To dotychczas jedyna reprezentacja, która zdobyła gola.

Skomentuj 0

W 7. minucie Davy Propper wyprowadził Holandię na prowadzenie w starciu z Bułgarami.

Skomentuj 0

Bułgaria jest w tabeli punkt za Szwecją. Drużyna ze Skandynawii nie powinna zatem pozwolić sobie na potknięcie w Białorusi, a wygrywanie tam nie jest zadaniem banalnym.

Skomentuj 0

W pierwszym meczu Bułgarii z Holandią drużynę z zachodu kontynentu punktował Spas Delew z Pogoni Szczecin. Tym razem skrzydłowy nie zagra i ciekawe czy Bułgarzy znajdą na rewanż nowego kilera.

Skomentuj 0

Kibice w Chorwacji doczekali się dokończenia meczu z Kosowem. Finał był dla nich radosny. Dzięki bramce Domagoja Vidy w 74. minucie gospodarze wygrali 1:0 i wrócili na pozycję lidera w grupie I. Następne cztery spotkania rozpoczną się o godzinie 18.