Szaleństwo w szatni Lecha po wygranej nad Legią (wideo)

Lech Poznań rozbił Legię Warszawa 3:0 w 11. kolejce Ekstraklasy. Po prestiżowym zwycięstwie w szatni "Kolejorza" zapanowała euforia.

Maciej Rowiński
Radość piłkarzy Lecha Poznań PAP / Jakub Kaczmarczyk / Na zdjęciu: Radość piłkarzy Lecha Poznań

Ostatnio to piłkarze Legii Warszawa mieli więcej powodów do radości po spotkaniach z Lechem Poznań. Internet zalewały filmy z szatni, na których Aleksandar Vuković zaczyna śpiewać, a za nim piłkarze. Tym razem szaleństwo zapanowało w szatni "Kolejorza".

Wodzirejem był Łukasz Trałka, strzelec drugiego gola w niedzielnym meczu. Wcześniej do siatki Legii trafił Maciej Gajos, a wynik meczu na 3:0 w drugiej połowie ustalił Maciej Makuszewski. Dzięki tej wygranej Lech jest drugi w tabeli i ma już pięć punktów przewagi nad ósmą Legią.

Po przerwie na reprezentację, "Kolejorz" zagra na wyjeździe z Jagiellonią Białystok (13 października).