Eliminacje mistrzostw świata NA ŻYWO. Gra "polska grupa", Niemcy i Anglicy

Niemcy - Azerbejdżan 5:1 (1:1)

Norwegia - Irlandia Północna 1:0 (0:0)

Czechy - San Marino 5:0 (3:0)

Skomentuj 0

Azerowie w słupek! Naprawdę niezła postawa zespołu Roberta Prosineckiego, ale w świat pójdzie jednak surowy wynik. Tak wyglądało małe flagowisko podczas tego spotkania.

Skomentuj 0

Wynik Biało-Czerwonych pobity na dwóch stadionach. Popis strzelania synchronicznego Vaclava Kadleca i Emre Cana. Czesi prowadzą 5:0, a Niemcy 5:1.

Skomentuj 0

Jeszcze kwadrans mają piłkarze z Niemiec i Czech, żeby pobić wynik Polaków i strzelić więcej niż cztery gole w 90 minut.

Skomentuj 0

Strzelają gospodarze. Czwarta sztuka Niemców, czwarta Czechów, a pierwsza Norwegii w meczu z Irlandią Północną. Doczekali się gola "pod fiordami".

Skomentuj 0

Tymczasem Antonio Ruediger wyprowadził Niemców na prowadzenie 3:1 z Azerbejdżanem. Kolejny, który zrehabilitował się za postawę z pierwszej części.

Skomentuj 0
  • Uczestnicy meczu w Norwegii dystansowani pod względem liczby bramek. Może tak chociaż jedną.

Skomentuj 0

Ciekawe. Może Czesi się już wystrzelali w pierwszej połowie.

Skomentuj 0

Sandro Wagner zrehabilitował się za koszmarne pomyłki w pierwszej połowie. Niemcy wrócili na prowadzenie w konfrontacji z Azerbejdżanem.

Skomentuj 0

Ostatnie 45 minut rywalizacji w grupie C.

Skomentuj 0

Przerwa. Najciekawiej w Niemczech, gdzie gospodarze tylko remisują 1:1 z Azerbejdżanem.

Skomentuj 0

Reprezentacja Norwegii strzeliła kilka dni temu osiem goli, a dziś na razie zero. Mierzy się z solidną w defensywie Irlandią Północną.

Skomentuj 0

Na razie mały wstyd. Niemcy muszą zaatakować, żeby uniknąć dużego.

Skomentuj 0

Karą za nieskuteczność jest bramka na 1:1 Ramila Szejdajewa. Azerbejdżan wyrównał, a jego napastnik zabrał na karuzelę życia Antonio Ruedigera.

Skomentuj 0

Super interwencja Kamrana Agajewa. Sandro Wagner nie miał prawa nadziać się na rozpaczliwą obronę bramkarza reprezentacji Azerbejdżanu, a jednak! Napastnik nie trafił do bramki z pięciu metrów.

Skomentuj 0

A tu już trzecie. Czesi prowadzą wysoko po dwóch kwadransach z San Marino.

Skomentuj 0

Radość Czechów po pierwszym trafieniu.

Skomentuj 0

Ku zadowoleniu młodych fanów Michael Krmencik podwoił przewagę Czechów na 2:0 w pojedynku z San Marino.

Skomentuj 0

Młodzi, zdolni, ciekawi.

Skomentuj 0

To mogło być dość zabawne. Richard Almeida był jakieś 40 centymetrów od wyrównania. Gol Azerów w Niemczech wisiał w powietrzu.

Skomentuj 0

Popisowe trafienie Leona Goretzki. Niemcy nie potrzebowali dużo więcej czasu niż Czesi na sforsowanie defensywy swojego przeciwnika.

Skomentuj 0

Strzelanie rozpoczęli Czesi, którzy prowadzą 1:0 z San Marino. Konkretnie piłkę do bramki kopciuszka skierował Michael Krmencik.

Skomentuj 0

Pierwszy gwizdek na trzech stadionach!

Skomentuj 0

Wszystko gotowe do rozpoczęcia meczu reprezentacji Niemiec.

Skomentuj 0

Nasi południowi sąsiedzi na rozgrzewce.

Skomentuj 0

Czesi zamierają postrzelać na zakończenie eliminacji San Marino.

Skomentuj 0

Szkoci nie dali rady! W ostatniej kolejce tylko zremisowali 2:2 w Słowenii i spadli z drugiego na trzecie miejsce w tabeli. Cieszy się Słowacja.

Skomentuj 0

Radość w polskim obozie!

Skomentuj 0

Koniec meczu w Warszawie. Polska wygrała 4:2 i awansowała bezpośrednio. Dania została na 2. miejscu w tabeli.

Skomentuj 0

Pasjonujący finisz w grupie F. Reprezentacja Szkocji jeszcze walczy o zajęcie drugiego miejsca. Doprowadziła do remisu 2:2 ze Słowenią w 88. minucie i zostało jej kilka minut na jeszcze jedno trafienie do bramki.

Skomentuj 0

Dania chyba zrezygnowała ze skazanego na porażkę pościgu za Polakami. Rumunia doprowadziła do remisu 1:1 dzięki strzałowi Cipriana Deaca.

Skomentuj 0

4:2 dla reprezentacji Polski. Czarnogóra strzeliła dwa gole z rzędu do właściwej bramki, po czym praktycznie wbiła sobie dwa samobójcze.

Skomentuj 0

Piąta bramka na PGE Narodowym. Tym razem dla reprezentacji Polski. Robert Lewandowski wykorzystał beznadziejne podanie do czarnogórskiego bramkarza, zabrał piłkę gościom i wpakował ją z bliska do pustej siatki.

Skomentuj 0

Blisko 60 tysięcy kibiców wspiera Polaków z trybun. Po dwóch mocnych ciosach podopieczni Adama Nawałki najchętniej usłyszęliby ostatni gwizdek.

Skomentuj 0

2:2 w Warszawie! Szał radości w obozie Czarnogóry. Jeszcze jeden gol przyjezdnych może pozbawić drużynę znad Wisły bezpośredniego awansu.

Skomentuj 0

Drzemka Polaków we własnym polu karnym i Czarnogóra zdobyła gola kontaktowego. W obecnej sytuacji drużyna Adama Nawałki musi zwiększyć czujność. Ewentualne wyrównanie będzie skutkować nerwową końcówką.

Skomentuj 0

Autorem gola na 3:0 dla Słowacji w meczu z Maltą był Ondrej Duda!

Skomentuj 0

Chyba wirtualny wicelider grupy F - Reprezentacja Słowacji dostała od widowni informację o korzystnym wyniku w Słowenii. Podkręciła tempo, a do wyniku 2:0 doprowadził Adam Nemec.

Skomentuj 0

Zaczęło się dziać również w "polskiej grupie". Dania przełamała defensywę Rumunii z rzutu karnego. Do bramki trafił z 11. metra Christian Eriksen. Kazachstan doprowadził do remisu 1:1 z Armenią.

Skomentuj 0

Skomplikowała się sytuacja Szkocji. Po bramce reprezentacji Słowenii na 1:1 drużyna z Wysp Brytyjskich nie jest już wirtualnym wiceliderem. Na jej miejsce wskoczyła Słowacja.

Skomentuj 0

Polacy odpierają ataki Czarnogóry w Warszawie. Aktualny wynik 2:0 gwarantuje Biało-Czerwonym występ na mundialu.

Skomentuj 0

Piłkarze, sędziowie wrócili na boiska.

Skomentuj 0

Szkoci skupią się w drugiej połowie na odpieraniu ataków Słoweńców. Po 45 minutach prowadzą 1:0 dzięki bramce tego pana.

Skomentuj 0

Przerwa. Reprezentacji Polski zostało 45 minut zanim będzie oficjalnie uczestnikiem fazy grupowej mistrzostw świata. W grupie F rządzą Wyspiarze. 1:0 prowadzą Anglicy oraz Szkoci.

Skomentuj 0

Co się dzieje przełomowego w meczu Duńczyków z Rumunami? Nic. Jeszcze pięć minut regulaminowego czasu w pierwszej połowie.

Skomentuj 0

Tak Harry Kane wyprowadził reprezentację Anglii na prowadzenie 1:0!

Skomentuj 0

Krok milowy Szkotów. Leigh Griffiths wyprowadził Wyspiarzy na prowadzenie 1:0 w Słowenii. To trafienie jeszcze nabiera na znaczeniu, ponieważ minutę później ich największy przeciwnik Słowacja zaczęła prowadzić z Maltą.

Skomentuj 0

Harry Kane staje się personą numer jeden w angielskim futbolu. Swojej reprezentacji dał prowadzenie na Litwie strzałem z rzutu karnego.

Skomentuj 0

Henrich Mchitarjan dał prowadzenie 1:0 Armenii w Kazachstanie. Poprzedni przeciwnik reprezentacji Polski poprawia sobie humor po laniu w czwartek.

Skomentuj 0

W grupie, nazwijmy ją angielskiej, drużyna z kraju Premier League jest pewna awansu. Trwa batalia o drugie miejsce. Zajmuje je Szkocja, która ma dwa punkty przewagi nad Słowacją i trzy nad Słowenią.

Skomentuj 0

2:0 w Warszawie. To Kamil Grosicki zakończył celnym strzałem akcję z udziałem Piotra Zielińskiego oraz Roberta Lewandowskiego.

Skomentuj 0

Dotychczas strzelili tylko Biało-Czerwoni. I dobrze.

Skomentuj 0

Duńczycy grają dziś na własnym stadionie. Ich szansa na bezpośredni awans maleje. Na razie remisuja bezbramkowo z Rumunią.

Skomentuj 0

Autorem pierwszego gola w niedzielę jest Krzysztof Mączyński. Po płaskim strzale pomocnika Legii Warszawa bramkarz nie zdążył z interwencją i Polska ma już dwie bramki bezpieczeństwa w wyscigu do mundialu.

Skomentuj 0

Pierwszy gwizdek na sześciu stadionach!

Skomentuj 0

Polacy gotowi do spotkania, po którym zamierzają cieszyć się z wykonania misji, awansu do mistrzostw świata.

Skomentuj 0

Do obsadzenia w "polskiej grupie" są jeszcze zarówno miejsce premiowane awansem, jak i lokata barażowa. Najbliżej wyjazdu na mundial jest drużyna Adama Nawałki, której do sukcesu wystarczy remis z Czarnogórą.

Skomentuj 0

Niemcy nie powinni mieć problemu z podtrzymaniem serii zwycięstw. Ostatnim przeciwnikiem naszych zachodnich sąsiadów będzie Azerbejdżan.

Skomentuj 0

Anglicy są już pewni awansu do mistrzostw świata. Eliminacje zakończą ze spokojnymi głowami na Litwie w takim składzie.