Belgia - Cypr 4:0 (1:0)

Estonia - Bośnia i Hercegowina 1:1 (0:0)

Grecja - Gibraltar 4:0 (1:0)

Skomentuj 0

Ostatni gwizdek w Lizbonie. Portugalia jedzie na mundial, a Cristiano Ronaldo przegrał wyścig po tytuł króla strzelców z Robertem Lewandowskim.

Skomentuj 0

Reprezentacja Bośni i Hercegowiny odzyskała prowadzenie w meczu z Estonią. To ponownie Izet Hajrović pokonał bramkarza. Wieczór należy do niego, a nie Vedada Ibisevicia czy Edina Dzeko.

Skomentuj 0

Nie ma już bezbramkowego wyniku. W 82. minucie Węgrzy trafili do siatki reprezentacji Wysp Owczych na 1:0. Wyrównała na 1:1 Estonia w konfrontacji z Bośnią i Hercegowiną.

Skomentuj 0

Romelu Lukaku, czyli ten trzeci w klasyfikacji strzelców trafił na 4:0 w rywalizacji z Cyprem.

Skomentuj 0

Cristiano Ronaldo miał mnóstwo miejsca, a przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem... Jeszcze 10 minut ma lider reprezentacji Portugalii na zdobycie gola.

Skomentuj 0
  • Reprezentacja Grecji dobija Gibraltarczyków. 4:0 to wynik, który nie pozostawia złudzeń ani przybyszom ze skrawka kontynentu, ani Bośniakom.

Skomentuj 0

Wreszcie! Bułgaria w 68. minucie doprowadziła do remisu 1:1 w Luksemburgu. Autorem gola Iwajło Czoczew.

Skomentuj 0

Dużo dzieje się na europejskich boiskach, ale nie zapominamy, że Robert Lewandowski jest 20 minut od zwycięstwa w klasyfikacji strzelców eliminacji.

Skomentuj 0

Igors Tarasovs pozazdrościł goli Valerijsowi Sabali i podwyższył prowadzenie Łotwy na 4:0.

Skomentuj 0

Jest kolejny dublet! Valerijs Sabala na 3:0 w meczu z Andorą. Wróci naładowany energią do Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Skomentuj 0

Konstantinos Mitroglou popisał się dubletem i doprowadził do wyniku 3:0 w meczu Grecji z Gibraltarem i można śmiało powiedzieć, że sytuacja w grupie F jest jasna. Pierwsza Belgia, druga Grecja.

Skomentuj 0

Andre Silva na 2:0 ze Szwajcarią i Portugalia jest jedną nogą na mundialu!

Skomentuj 0

Thorgan Hazard tak samo jak Eden Hazard trafił do bramki Cypru i pewna awansu reprezentacja Belgii prowadzi 2:0.

Skomentuj 0

Reprezentacja Bośni i Hercegowiny przerwała impas strzelecki w Estonii. Po trafieniu Izeta Hajrovicia prowadzi 1:0 i reanimuje nadzieję na wyprzedzenie Greków.

Skomentuj 0

Reprezentacja Szwajcarii musi zmienić plan na mecz w Lizbonie i zaatakować. Przed momentem Rui Patricio zatrzymał płaskie uderzenie z rzutu wolnego, więc Helweci nieśmiało straszą mistrza Europy.

Skomentuj 0

Piłkarze, sędziowie ponownie na boiskach. Ostatnie 45 minut rywalizacji w fazie grupowej eliminacji do mistrzostw świata.

Skomentuj 0

Przerwa! Finaliści mistrzostw starego kontynentu, czyli Francja i Portugalia prowadzą i mają wirtualne bilety do Rosji. Bułgaria nie radzi sobie w Luksemburgu, a Valerijs Sabala strzelił gola dla reprezentacji Łotwy. Holandia goni Szwecje, ale o tempo za wolno.

Skomentuj 0

Sześć goli w grupie A. Sporo. Ta szósta to kontaktowa Białorusi i do przerwy będzie tylko 2:1 dla Trójkolorowych.

Skomentuj 0

Arjen Robben strzelił już dwa gole w meczu ze Szwecją. Do cudu Holandia potrzebuje jeszcze pięciu.

Skomentuj 0

41. minuta i czuć trzęsienie ziemi w grupie B! Portugalia na prowadzeniu w meczu ze Szwajcarią. Johan Djourou wpakował piłkę do własnej bramki.

Skomentuj 0

Bułgaria nadal przegrywa 0:1 w Luksemburgu. Nie jest to mega sensacja, ale małe zaskoczenie, ponieważ Bułgarzy prezentowali się solidnie w niektórych meczach kończących się eliminacji.

Skomentuj 0

Francja dorzuciła Białorusinom drugiego gola. Równie istotne, że Vasilis Torosidis dał prowadzenie Grekom w spotkaniu z Gibraltarem. Przebijali się przez obronę kopciuszka przez 32 minuty.

Skomentuj 0

Po 30 minutach wyniki zapowiadają bezpośredni awans Francji i Szwajcarii. Cristiano Ronaldo wciąż bez gola.

Skomentuj 0

Francja już bardzo blisko. Szwecja przegrywa, a Trójkolorowi prowadzą 1:0 z Białorusią. Piłkę umieścił w siatce Antoine Griezmann!

Skomentuj 0

25 minut spotkania w Portugalii i rozsądna, konsekwentna defensywa reprezentacji Szwajcarii odpiera ataki mistrzów Europy. Nadal bezbramkowo w Lizbonie.

Skomentuj 0

Valerijs Sabala z Podbeskidzia Bielsko-Biała podwoił przewagę reprezentacji Łotwy na 2:0. Pierwszy akcent z naszego ligowego podwórka tego wieczoru.

Skomentuj 0

Jeszcze sześć, jeszcze sześć! Holandia prowadzi ze Szwedami 1:0. Gdyby strzelała gola co kwadrans, to prawie dogoni Skandynawów.

Skomentuj 0

Eden Hazard dał pewnej awansu reprezentacji Belgii prowadzenie 1:0 z Cyprem. Strzelili też Łotysze w spotkaniu z Andorą.

Skomentuj 0

Minęło 10 minut meczu z Portugalii. Wciąż bezbramkowo, ataki gospodarzy są nerwowe, a Szwajcaria pozostaje wirtualnym liderem w grupie B.

Skomentuj 0

Korespondencyjny pojedynek piłkarzy Bayernu Monachium w grupie A.

Skomentuj 0

Reprezentacja Luksemburga rozpoczęła strzelanie we wtorkowy wieczór. Bułgaria przegrywa 0:1 i od razu narobiła sobie problemów.

Skomentuj 0

W takich okolicznościach Francuzi rozpoczęli pojedynek z Białorusinami.

Skomentuj 0

Pierwszy gwizdek na dziewięciu stadionach!

Skomentuj 0

Robert Lewandowski ma gola przewagi w rankingu strzelców nad Cristiano Ronaldo. Ruch należy do Portugalczyka, który jest liderem klasyfikacji kanadyjskiej, ale chce wygrać obie.

Skomentuj 0

Bułgaria zakończy eliminacje meczem w Luksemburgu. W jej jedenastce są Simeon Sławczew oraz Spas Delew.

Skomentuj 0

W grupie H pewna awansu jest od dawna Belgia. Grecy muszą potwierdzić, że należy im się druga lokata, pokonując Gibraltar.

Skomentuj 0

Holandia pożegna się dziś z marzeniami o występie na mundialu... chyba że wygra minimum 7:0 ze Szwedami. Szansa jest iluzoryczna.

Skomentuj 0

Portugalia z Cristiano Ronaldo w jedenastce podejmie Szwajcarię. Potrzebuje zwycięstwa do bezpośredniego awansu. Piłkarz Realu Madryt spróbuje wyprzedzić Roberta Lewandowskiego w klasyfikacji strzelców.

Skomentuj 0

Francja będzie bronić pozycji lidera w grupie A w meczu z Białorusią. Tak wygląda jej jedenastka.