WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis
)

To ona jest inspiracją Piotra Zielińskiego. Piękna Laura wspiera piłkarza Napoli

Piotr Zieliński był jednym z bohaterów spotkania Napoli z Szachtarem w Lidze Mistrzów (3:0), a bramkę zadedykował swojej pięknej narzeczonej, Laurze Słowiak.
Rafał Mielinowski
Rafał Mielinowski


Kolejny gol

We wtorkowym meczu Ligi Mistrzów Napoli pokonało Szachtar Donieck (3:0), a drugą bramkę strzelił Piotr Zieliński. Po golu w charakterystyczny dla siebie sposób złączył palce na kształt serca, kierując ten gest w stronę Laury Słowiak, swojej narzeczonej.Wejdź na TYPER.WP.PL, twórz własne ligi i typuj wyniki meczów!Liga Włoska transmitowana na żywo w Internecie na kanałach Eleven Sports dostępnych na platformie WP Pilot!

Pasjonujesz się sportem i lubisz robić zdjęcia? Porady naszego eksperta, jak zabrać się za fotografię sportową, znajdziesz TUTAJ.

Czy podoba ci się Laura Słowiak?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Instagram
Zgłoś błąd

Komentarze (14):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Paweł - słowo Boże 0
  Pan Bóg nierychliwy , ale sprawiedliwy, Jego komentarz w odniesieniu do życia każdego z nas będzie absolutnie sprawiedliwy.
  Andy Iwan To dobrze ze jestes w dobrej formie dewoty potrzebuja wyrazistego przywodcy- startuj masz moje poparcie jak mnie pusci zaparcie
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Andy Iwan 0
  To dobrze ze jestes w dobrej formie dewoty potrzebuja wyrazistego przywodcy- startuj masz moje poparcie jak mnie pusci zaparcie
  Paweł - słowo Boże ZGORSZENIE jest zgorszeniem, bezwstyd jest bezwstydem. Nie ma żadnej dyskusji i kompromisu ze słowem Boga. Proponuję poczytać Pismo Święte, słowo Matki Bożej o stroju kobiet, słowo świętych o zgorszeniu, rozmowę egzorcysty twarzą w twarz z demonem. Mądrej głowie dość dwie słowie.
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Paweł - słowo Boże 0
  ZGORSZENIE jest zgorszeniem, bezwstyd jest bezwstydem. Nie ma żadnej dyskusji i kompromisu ze słowem Boga. Proponuję poczytać Pismo Święte, słowo Matki Bożej o stroju kobiet, słowo świętych o zgorszeniu, rozmowę egzorcysty twarzą w twarz z demonem. Mądrej głowie dość dwie słowie.
  Andy Iwan Pawel słowo boże- a w burce i w bikini to też by była bewstydna- ciekawe jak byś to zobaczył.Zieliński następny z "Sałatką" do wydawania brawo polskie WAG-iny nie dajcie skubac naszych piłkarzykow jakimś obcym latawicom.
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (11)
Pokaż więcej komentarzy (14)
Pokaż więcej komentarzy (14)
Pokaż więcej komentarzy (14)